Šajā paziņojumā tiek sniegta informācija par to, kā LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG, Industriezentrum NÖ-Süd, Straße 14, 2355 Wiener Neudorf, datenschutz@walter-group.com, un visi ar to saistītie koncerna uzņēmumi ("WALTER GROUP", "mēs") apstrādā Jūsu personas datus. Saraksts ar galvenajiem saistītajiem koncerna uzņēmumiem, kuru vārdā tiek sniegta turpmāk minētā informācija, ir pieejams šeit.

WALTER GROUP ir atbildīgs par Jūsu personas datu pietiekamu aizsardzību un ievēro visus tiesību aktus par personas datu aizsardzību, likumīgu rīcību un konfidencialitāti, kā arī par datu drošumu.

Turpmāk minētie izteikumi ir vispārīgi un vispārēji attiecas uz visiem datu apstrādes procesiem WALTER GROUP. Tas nozīmē, ka turpmāk minētie izteikumi uz Jums attiecas tikai daļēji.
^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist