Panākumu pamats ir pareiza apmācība

Katrs ceļš sākas ar pirmo soli: Pie mums Jūsu karjera sāksies ar apmācību programmu "Train the Winner". Šeit iepazīsiet savu darba jomu – profesionāļi visu izskaidros, praktiski un dialoga veidā.

 

Training on the Job nozīmē, ka jau pašā sākumā tiksiet pilnībā iesaistīti ikdienas darbos. Daudzi profesionāli semināri un darba grupas garantē piemērotas pamatzināšanas. Turklāt Jums palīdzēs pieredzējuši pasniedzēji.

 

Pēc tam atbilstoši saviem talantiem un spējām uzņemsieties atbildību savā darbības jomā.

Tālākizglītība - esiet aktīvi, veidojot savu nākotni

Tādas individuālas tālākizglītības iespējas kā mārketinga un pārdošanas apmācības, specializētās mācības, vadības semināri, personības izaugsmes treniņi attīsta Jūsu talantus. Nepārtraukts atbalsts mūsu koučinga programmas ietvaros palīdzēs iegūtās zināšanas izmantot praksē.

 

WALTER ACADEMY

 

Ar saviem darījumu partneriem mēs sazināmies viņu dzimtajā valodā. Ar saviem darījumu partneriem mēs sazināmies viņu dzimtajā valodā.

"Mēs runājam Eiropas valodā!"

Ar saviem darījumu partneriem mēs sazināmies viņu dzimtajā valodā. Individuālās apmācībās vai grupu kursos Jūs varat iemācīties kādu jaunu valodu vai uzlabot jau esošo valodu zināšanas. Jūsu apmācību vainagos valodu kursi dažādās Eiropas pilsētās (piemēram, Sanktpēterburgā, Krakovā, Lisabonā vai Malagā).

Sīkāka informācija:

^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist