1924. gadā LKW WALTER tika dibināts kā mazs ģimenes uzņēmums, bet pašlaik tas ir viens no lielākajiem Eiropas uzņēmumiem pilno kravu pārvadājumu jomā un viens no Austrijas 100 lielākajiem uzņēmumiem. WALTER GROUP ir veselīgs, finansiāli spēcīgs, tikai Austrijas pilsoņiem piederošs privātais koncerns. Mēs atbalstām ilgtspējīgu darbību un stabilitāti. Tas attiecas arī uz Jūsu izglītību, ko mēs uzskatām par būtisku ieguldījumu mūsu uzņēmuma nākotnē.

  • Mēs esam ieinteresēti ilgtermiņa sadarbībā ar Jums
  • Mēs Jūs atbalstām un esam līdzās Jūsu attīstībā un personības izaugsmē.
  • Mēs veicinām Jūsu profesionālo un sociālo kompetenci.
  • Mēs piedāvājam Jums izaicinošu un komunikācijai draudzīgu darba vidi.
  • Plašās lēmumu pieņemšanas kompetences sniedz iespēju progresīvām darbiniecēm un darbiniekiem strauji virzīties pa karjeras kāpnēm.
  • Vadošie darbinieki tiek izvirzīti tikai no pašu darbinieku vidus!

 

WALTER GROUP attīstās nepārtraukti un ilgtspējīgi. Audziet mums līdzi!!

 

LKW WALTER - 1924
1924
LKW WALTER - 1983
1983
LKW WALTER - 2014
2014
Mans kā uzņēmēja devums uzņēmuma LKW WALTER ilgstošai un ekonomiskais attīstībai ir piesaistīt mūsu firmai vislabākos talantus no visas Eiropas. Mēs savu darbību uzsākām kā neliels ģimenes uzņēmums - šodien mēs esam liela ģimene, kuras uzdevums ir sniegt sabiedrībai ilgstošu devumu ekonomiskai labklājībai un sociālai vienotībai, harmonijā ar mūsu dabu un vidi.

Fragments no mūsu uzņēmuma dibinātāja runas viņa 85. dzimšanas dienā

Sīkāka informācija:

^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist