Karjeras iespējas skolu un universitāšu absolventiem?

WALTER GROUP dod iespēju iesācējiem.

 

Mēs piedāvājam ekonomikas vai arī valodu skolu, augstskolu vai universitāšu absolventiem uzreiz sākt strādāt mūsu organizācijā. Nav nepieciešama profesionālā pieredze vai nozares zināšanas.

 

Intensīvu apmācību par paredzētajiem uzdevumiem Jūs saņemsit mūsu apmācību programmas "Train the Winner" ietvaros..

 

Mēs uzlabosim Jūsu profesionālās un sociālās kompetences un sniegsim atbalstu un palīdzību Jūsu personības izaugsmei. WALTER GROUP attīstās nepārtraukti un ilgtspējīgi. Audziet mums līdzi!

Karjeras iespējas profesionāļiem?

Lai sāktu veikt mūsu operatīvos darījumus, vairumā gadījumu nav vajadzīga profesionālā pieredze vai nozares zināšanas, jo savas apmācību programmas ietvaros mēs plaši apmācām jaunus darbiniekus gan teorētiski, gan praktiski.

 

Tomēr dažreiz rodas situācijas, piemēram, mūsu IT, grāmatvedības vai pārdošanas nodaļā, kad mums ļoti jānovērtē attiecīga pieredze un priekšzināšanas un jauniem profesionāļiem mēs varam piedāvāt pievilcīgas karjeras iespējas.

 

Ieskatieties vakanču sarakstā sadaļā "Brīvas vakances".

Vai pie LKW WALTER var iegūt mācekļa izglītību?

Mūsu uzņēmumā nevar apgūt tādas klasiskas profesijas kā ekspeditors vai biroja administrators. Profesionālo skolu un augstskolu vai universitāšu absolventiem mēs piedāvājam mūsu apmācību programmu "Train the Winner", praktiski un teorētiski sniedzot profesionālās zināšanas.

Kā notiek pieteikšanās darbā?

Katrā interneta darba sludinājumu sadaļā ir norādīta vietne, kas Jūs aizvedīs uz interneta pieteikuma veidlapu. Lūdzu, aizpildiet to un nosūtiet kopā ar pielikumiem.

 

Apstiprinājuma vēstule, ko uzreiz saņemsiet, sniegs drošību, ka Jūsu pieteikums ir saņemts. Jebkurā gadījumā 14 dienu laikā no mūsu personāla nodaļas saņemsiet atbildi par Jūsu pieteikšanās rezultātiem.

 

Darbā pieņemšanas procesa gaita: pirmā iepazīšanās saruna pa tālruni vai skaipu, kurai seko personiska saruna ar personāla speciālistu. Īpašu vakanču gadījumos iespējamas otras pārrunas ar attiecīgās nodaļas vadītāju. Saskaņā ar vienošanos mēs segsim Jūsu ceļa izdevumus.

 

Par Jūsu pieteikšanās rezultātiem Jūs informēs pa e-pastu vai tālruni. Ja Jums ir jautājumi par Jūsu pieteikšanās statusu, vienmēr labprāt palīdzēs mūsu personāla nodaļa. Link: Personisks kontakts

Kā pieteikties darbā?

Mēs dodam priekšroku tiešsaistē aizpildītai pieteikuma veidlapai mūsu darba sludinājumu sadaļā
Brīvas štata vietas

 

Jūs varat pievienot līdz pat 5 pielikumiem. Būtu jāpievieno Jūsu CV, motivācijas vēstule un svarīgākās apliecības vai diplomi. Jūs varat pie mums pieteikties darbā arī, atsūtot vēstuli pa pastu vai e-pastu.

Vai tiks atlīdzināti mani ceļa izdevumi?

Ja veiksmīgi izturēsiet pirmo darba interviju (pa tālruni vai Skype), sedzot Jūsu izdevumus, mēs Jūs uzaicināsim uz personisku sarunu Vīnes Neidorfā vai Kufšteinā.

Vai man ir vajadzīga darba atļauja?

EEZ valstu pilsoņiem nav vajadzīga darba atļauja. Trešo valstu pilsoņiem papildus darba atļaujai ir vajadzīga arī uzturēšanās atļauja. Mēs palīdzēsim Jums šajā procesā.

Papildu informāciju meklējiet Austrijas nodarbinātības dienestā(Arbeitsmarktservice - AMS) - www.ams.at

Kādas profesionālās zināšanas ir vajadzīgas? (apmācība, izglītība)

Mūsu vakances galvenokārt ir piemērotas arodskolu, profesionālo akadēmiju un augstskolu, kā arī universitāšu absolventiem. Iepriekšējas zināšanas par loģistiku vai pārvadājumiem nav obligātas. Profesionālās zināšanas Know-How mēs sniegsim mūsu apmācību programmā „Train the Winner“

Kādam jābūt vācu valodas zināšanu līmenim?

Vācu valoda ir mūsu darba valoda. Lai apmācībā un komunikācijā būtu iespējams labs dialogs ar visiem darbiniekiem, vācu valodas zināšanu līmenim jābūt vismaz B1 vai optimālāk B2 (atbilstoši Eiropas kopīgājām pamatnostādnēm valodu apguvei).

Cik labām jābūt svešvalodu zināšanām?

Ar saviem klientiem un darījumu partneriem mēs runājam viņu dzimtajā valodā. Lai šeit nodrošinātu mērķtiecīgu komunikāciju, svešvalodu zināšanām atbilstoši Eiropas kopīgām pamatnostādnēm valodu apguvei būtu jāatbilst B1 vai optimāli B2 līmenim (gala eksāmena - matura līmenis).

Kad sākas apmācību programma?

Nav konkrēta sākuma datuma. Jums individuāli pielāgotu apmācību programmu var uzsākt jebkurā laikā. Apmācību programma iedalās pamatzināšanu apguvē un padziļinātā speciālo zināšanu apguvē atbilstoši Jūsu darbības jomai.

Kāda ir varbūtība, ka man kā praktikantam tiks piedāvāts darba līgums uz nenoteiktu laiku?

Papildus profesionālo zināšanu apguvei apmācību programmas mērķis ir arī abpusēja iepazīšanās, bet ne papildus kandidātu atlase. Kā tradīciju ievērojošs ģimenes uzņēmums mēs esam ieinteresēti pieņemt darbā darbiniekus uz ilgu laiku.

Vai tiek pieņemti darbā arī kravas automašīnu vadītāji?

LKW WALTER pārvadājumu organizācija bez sava autoparka. Mūsu uzdevums ir plānot, organizēt un vadīt pārvadājumus pa autoceļiem. Transportēšanu veic mūsu pārvadājumu partneri. Tāpēc LKW WALTER strādā tikai tirdzniecības darbinieki.

Kāds ir darba laiks?

Atbilstoši tiesību normām mēs strādājam 40 stundas nedēļā. Katru dienu darbs sākas plkst. 8:00. Nedēļas nogalēs mēs izbaudām savu brīvo laiku.

Vai LKW WALTER ir jāievēro noteikts ģērbšanās stils?

Mums ir būtisks kopts un profesionāls izskats - brīvā laika apģērbs brīvajā laikā un ikdienas darījumu stils birojā!

Kā saņemt uzņēmuma nodrošināto dzīvokli?

Labpāt atbalstīsim Jūs dzīvokļa meklējumos. Mēs sadarbojamies ar uzticamiem namīpašniekiem un dzīvokļu kooperatīviem reģionā, kur varēsiet tieši un vienkārši saņemt sākotnējo dzīvokli.

Kā nokļūt darbavietā?

Starp Vīni un Vīnes Neidorfu saviem darbiniekiem mēs nodrošinām bezmaksas piepilsētas satiksmes pakalpojumu. Mūsu uzņēmums Kufšteinā atrodas pilsētas centrā un ir ļoti labi pieejams sabiedriskais transports (autobuss un vilciens). Mūsu autovadītāji izmanto bezmaksas autostāvvietas.

Ko LKW WALTER dara, lai es justos labi?

Darbs prasa līdzsvaru - Mums ir svarīgs saskaņots darba un privātās dzīves līdzsvars. Tāpēc mēs atbalstām sporta aktivitātes, piemēram, pludmales volejbolu, futbolu, skriešanu, slēpošanu, tenisu un makšķerēšanu. Veselība ir prioritāte! Turklāt īpaši palīdz nesmēķētāju biroji, TFT monitori, kuriem ir īpaši mazs starojums, moderni kondicionieri, vērienīgas atpūtas zonas (lasīšanas telpa, kafijas stūrītis, Valtera parks), ārsts, kas sniedz vakcinēšanas pakalpojumus uzņēmumā , un vēl daudz kas cits. Mēs esam liela ģimene. Labs darba klimats, komandas gars un KOPĪBAS sajūta ir mūsu firmas īpašais mērķis.

Kas ir LKW WALTER īpašnieki?

LKW WALTER ir ģimenes uzņēmums un jau trešajā paaudzē to joprojām vada ģimenes locekļi. Visas mūsus akcijas pieder ģimenei. Tāpēc mēs neesam atkarīgi no sveša kapitāla un jau vairākus gadu desmitus veiksmīgi nodarbojamies ar uzņēmējdarbību.

Kāpēc LKW WALTER ir tik laba reputācija?

Tāpat LKW WALTER nepiedalās spekulatīvos darījumos un neiegādājas riskantus uzņēmumus. Mūsu izaugsme notiek dabiski – soli pa solim – kopā ar mūsu partneriem, un mēs tērējam naudu tikai tad, ja esam to jau nopelnījuši! Šādi mēs esam līderpozīcijās pazīstamu kredītreitingu aģentūru vērtējumos un "Austrijas labāko uzņēmumu" balvas nominācijās un saviem darbiniekiem sniedzam finansiāli spēcīga uzņēmuma drošību.

Kāpēc LKW WALTER neietekmē krīze?

"Pārvadājumiem vienmēr būs nākotne" – Jums tas nozīmē darbu ar nākotnes perspektīvu. Pateicoties mūsu specializācijai transportēšanas jomā, līdzsvarotai klientu struktūrai - mazie un vidējie uzņēmumi, kā arī starptautiskas uzņēmumu grupas - un daudzveidīgajām mūsu klientu darbības nozarēm, esam lielā mērā neatkarīgi no ekonomikas svārstībām. Tas uzņēmumam sniedz drošību un garantē ilgtstošus panākumus.

Kas ir "Austrijas labāko uzņēmumu" balva?

"Austrijas labāko uzņēmumu" ("Austrias Leading Companies") balvu katru gadu pasniedz pazīstamais Austrijas ekonomikas laikraksts "WirtschaftsBlatt" sadarbībā ar uzņēmumu "PricewaterhouseCoopers" un 1870. gadā izveidoto kreditoru aizsardzības asociāciju "Kreditschutzverband". Objektīva un plaša kritēriju sistēma ir pamats, lai izvēlētos "Austria's Leading Company". Īpaši tiek vērtēta kredītspēja un ilgstoša ekonomiskā darbība – vērtības, kas ir prioritāras visos WALTER GROUP uzņēmumos.

Kurās valstīs LKW WALTER ir pārstāvniecības?

Mūsu centrālais birojs atrodas Vīnes Neidorfā, dienvidos no Vīnes, un Kufšteinas birojs Tirolē. No šejienes mūsu darbinieki, kuri pārstāv 40 nācijas, apkalpo mūsu tirgu Eiropā, Krievijā, Centrālāzijā un Tuvajos Austrumos.

Kāpēc LKW WALTER nepārtraukti meklē jaunus darbiniekus?

Mūsu darbinieku veiksmīgs ieguldījums veicina WALTER GROUP nepārtrauktu izaugsmi.

 

LKW WALTER - Attīstība un perspektīva

^ - Top

Šajā vietnē tiek lietoti sīkfaili, lai jūs varētu izmantot visas tās iespējas. Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu saglabāšanai. Papildu informācija ir pieejama: Lietošanas noteikumi