Kāpēc LKW WALTER?

Eiropa zem viena jumta

Mūsu tirgus - Eiropa, Krievija, Centrālāzija, Tuvie Austrumi un Ziemeļāfrika - ir raiba mentalitāšu un cilvēku mozaīka. Un šo daudzveidību Jūs sastapsiet arī pie mums. Tādējādi LKW WALTER ir viens no kultūru ziņā visdaudzveidīgākajiem uzņēmumiem Eiropā. Pie mums strādā multikulturālas komandas ar vairāk nekā 40 nācijas pārstāvošiem kolēģiem.
Jūsu karjera ar LKW WALTER play
True
http://www.lkw-walter.lv/-/m/images/lkw/allgemein/lkw-walter-intro-personal.jpg

Identifikācija, darbs komandā un individuāla atbildība

Savā darba dzīvē cilvēks vispirms meklē jēgu un uzdevumu - un tas tiek ņemts vērā mūsu uzņēmuma filozofijā. Mūsu darba vidi veido cilvēki, kuri sevi identificē savā uzdevumā un vēlas kaut ko sasniegt savā profesionālajā dzīvē. Mūsu darbinieki ir individuāli atbildīgi par savu darbu, strādājot nelielās komandās. Jūs plānosiet savus ekonomiskos mērķus un uzņemsieties komerciālu atbildību.

 

Šim nolūkam ideālos nosacījumus skatiet mūsu Open Space Offices. To elastīgais, maināmais telpu lielums ir labvēlīgs dinamiskam darba procesam, efektīvam darbam komandā un, pateicoties plašai nodaļu sadarbībai, arī izaugsmei dažādās jomās.

 

Turklāt WALTER GROUP raksturo uz sadarbību orientēts vadības stils. Menedžeri un viņu komandas sazinās kā līdzīgs ar līdzīgu. Viena cilvēka panākumi vienmēr ir visas komandas panākumi.

Sports un pasākumi

Darbs prasa līdzsvaru. Mēs atbalstām sporta aktivitātes, piemēram, pludmales volejbolu, tenisu vai slēpošanu, un mums ir sava futbola un hokeja komanda. Protams, līdzās sportiskam garam svarīga loma ir arī izklaides faktoram: par to rūpējas gan uzņēmuma turnīri, gan draudzības spēles ar citiem uzņēmumiem. Turklāt komandas aizvien vairāk piedalās sieviešu skrējienā Insbrukā un Business Run Vīnē.

 

Pie mums arī jaunie darbinieki var viegli atrast draugus: Ļoti iecienīti un komandas sajūtu stiprinoši ir tādi pasākumi kā Ziemassvētku gala koncerts un Vasarsvētki, nodaļu kopīgie vakari uzņēmumam piederošajā klubā un brīvdabas pasākumi.

Ģimeniskums un ilgtspēja

Jau no pašiem pirmsākumiem mūsu attīstību ir pavadījusi atbildīga attieksme pret darbiniekiem, klientiem un darījumu partneriem, un tā ir nemainīga mūsu uzņēmuma kultūras sastāvdaļa.

 

Mēs esam ģimenes uzņēmums, kuram ilgtspējīga uzņēmējdarbība ir vitāli svarīga. Tāpēc uzņēmumu mēs vadām tā, lai tam būtu pastāvīgi darbinieki un lai tas varētu ilgtermiņā veiksmīgi attīstīties. LKW WALTER uz izaugsmi orientēts un tālredzīgs uzņēmums, proti, tāds, kas ņem vērā gan ekonomiskos, gan ekoloģiskos, gan sociālos mērķus.

 

WALTER GROUP attīstās nepārtraukti un ilgtspējīgi. Audziet mums līdzi!


Sīkāka informācija:

^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist