Career balva Career balva "Best Recruiter"

Career balva "Best Recruiter"

Šajā pētījumā LKW WALTER atkal ir ieguvis pirmo vietu. Šogad mēs īpaši priecājamies par 3. vietu Austrijas kopvērtējumā un 5. vietu Vācijas, Austrijas un Šveices mērogā no 1520 vērtētajiem labākajiem darba devējiem. Tas ir skaists apliecinājums tam, ka mūsu centieni galveno uzmanību pievērst potenciālajiem darbiniekiem ir attaisnojušies.

 

 

Par ko piešķir "Best Recruiter" balvu?

 

"Best Recruiters" ir Austrijas lielākais darbā pieņemšanas pētījums. Gadu no gada vairāk nekā 500 lielākajiem Austrijas uzņēmumiem tiek novērtēta potenciālo darbinieku testēšanas un darbā pieņemšanas kvalitāte.

 

Iegūtie rezultāti, kas balstās uz 106 kritērijiem, ļauj secināt par darbā pieņemšanas platformu internetā un citām darbā pieņemšanas aktivitātēm, piemēram, karjeras izstādēm, skolās vai universitātēs. Pamatojoties uz izmēģinājuma darba meklētāju atsauksmēm, tiek novērtēta arī personāla nodaļu attieksme.
^ - Top

Šajā vietnē tiek lietoti sīkfaili, lai jūs varētu izmantot visas tās iespējas. Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu saglabāšanai. Papildu informācija ir pieejama: Lietošanas noteikumi