Par Vīnes unikālo šarmu ir teikts un rakstīts jau tik daudz, jo kā vēsturiski veidojies tilts starp Rietumiem un Austrumiem šī pilsēta pamatoti sajūsmina cilvēkus visā pasaulē. Lai gan mūsdienās tā ir moderna, pulsējoša un multikulturāla metropole, tā joprojām ir saglabājusi savas dinamiskās pagātnes valdzinājumu. Turklāt drošība un augstais dzīves līmenis ārkārtīgi uzlabo dzīves kvalitāti, un kultūras piedāvājums ir vienkārši nepārspējams. Prātā nāk, piemēram, visā pasaulē pazīstamais Jaungada koncerts, labdarības balle Life Ball un Donauinselfestes opermūzikas festivāls.

Iespaidi

Vīnes naktsdzīve, atpūtas centri un iepirkšanās iespējas neatpaliek no citām starptautiska mēroga pilsētām, radot raibu un daudzveidīgu pilsētas dzīvi.

 


Sīkāka informācija:

^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist