Tīrais kalnu gaiss, dzidrie ezeri un svaigs dzeramais ūdens - Tirole piedāvā neskartu dabu un patiesu dzīves kvalitāti, kur nekā netrūkst. Tikpat kā durvju priekšā ir tādas iecienītas atpūtas vietas kā Cillertāle vai Kīma ezers, kā arī tāds starptautiski pazīstams apskates objekts kā Swarovski kristālu pasaule.

Pilsētas priekšrocības, piemēram, tuvu esošajai Insbrukai un Zalcburgai iespēja baudīt pievilcīgu iepirkšanos vai kādus kultūras pasākumus. Protams, par Jūsu individuālo labsajūtu darbavietas tuvumā parūpēsies pietiekami labi restorāni, mājīgi krodziņi, stilīgas diskotēkas un ekstravaganti klubi.

 

Viegli nokļūsiet arī interesantās metropolēs: Ar automašīnu stundas laikā var nokļūt Minhenē, trijās stundās - Cīrihē, četrās - Vīnē vai Milānā.

^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist