Uzdevums ar nākotnes perspektīvu ...

Starptautiskā preču apmaiņa pieaug gadu no gada. Modernas komunikāciju tehnoloģijas aizvien vieglāk ļauj izveidot globālas darījumu attiecības.

 

Ātrai un drošai preču apmaiņai ir nepieciešami optimāli un elastīgi transporta risinājumi. No vienas puses, tas ir saistīts ar daudzveidīgiem profesionāliem izaicinājumiem un, no otras puses, ar drošām nākotnes perspektīvām.

 

LKW WALTER principā nav atkarīgs no konjunktūras svārstībām. To var izskaidrot ar mūsu specializāciju transporta darījumos, klientu plašo nozaru skaitu un, protams, klientu struktūru, jo mūsu klienti ir ne tikai mazi un vidēji uzņēmumi, bet arī starptautiski koncerni.

 

Tas uzņēmumam sniedz drošību un garantē ilgtstošus panākumus.

Treilera kraušana Rostokas terminālī
Treilera kraušana Rostokas terminālī
Transporta menedžeris
Transporta menedžeris
Pārvadājumi pa autoceļiem Truck & Trailer
Pārvadājumi pa autoceļiem Truck & Trailer

Inovācijas kombinēto kravu pārvadājumos

Nemitīgi augošie transportēšanas izdevumi prasa inovatīvus transporta risinājumus, kas pielāgojas klimata pārmaiņām un mainīgajām degvielas cenām. Jau kopš 1984. gada LKW WALTER ir viens no pirmajiem, kas attīsta kombinētos pārvadājumus pa dzelzceļu/autoceļiem vai īsiem jūras pārvadājumiem.

LKW WALTER Eiropas kombinētās satiksmes tīkla vienkāršots attēlojums Kombinētā transporta savienojums

Ar vairāk nekā 300 nosūtītām kravām katru dienu, vairāk nekā 200 piekrastes un dzelzceļa maršrutos kombinētajos pārvadājumos LKW WALTER savieno visus svarīgos Eiropas ekonomiskos centrus.

 

Kā viens no lielākajiem Eiropas kombinēto kravu pārvadājumu dalībniekiem, kas izmanto vidi saudzējošu transportēšanas alternatīvu, LKW WALTER dod būtisku ieguldījumu CO2 izmešu samazināšanā.


Sīkāka informācija:

^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist