Vasaras prakse

Vasaras mēnešos motivētiem skolēniem un studentiem mēs piedāvājam praksi - aktīvi iepazīt mūsu darbu.

 

Šis piedāvājums ir paredzēts profesionālo augstskolu audzēkņiem, kuru galvenā specialitāte ir ekonomika, tūrisms un tehnika, kā arī uzņēmējdarbības studentiem.

Arodprakse

Iegūstiet pieredzi praksē Iegūstiet pieredzi praksē

Starptautiski orientētu studiju virzienu studentiem ir iespēja iziet vairāku mēnešu arodpraksi abos mūsu birojos.

 

Iegūstiet pieredzi!

 

Pie mums praktikanti nav tikai novērotāji, bet ar pieredzējušu personiskās izaugsmes treneru atbalstu Jūs jau no paša sākuma tiksiet pilnībā iesaistīti ikdienas darījumos. Mūsu devīze ir Training on the Job!

 

Mēs Jums uzticēsim uzdevumus un atbildību, kas būs piemērota Jūsu individuālajiem panākumiem. Šādā veidā Jums būs iespēja parādīt savus personiskos talantus un stiprās puses.

Daniel S., HAK Wien:
"Mana prakse LKW WALTER bija viens no spilgtākajiem notikumiem pēdējā skolas gadā. Mani sajūsmināja ģimeniskā darba vide, tas mani uzreiz pamudināja noskaidrot visu par LKW WALTER darba procesiem. Tas viss bija ļoti interesanti, pārspējot manus sākotnējos priekšstatus."

Sīkāka informācija:

^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist