Darbība un dinamika

Transporta menedžeris Transporta menedžeris

No rezervācijas līdz kravas izkraušanai mūsu pieredzējušie transporta menedžeri kontrolē katru transporta pasūtījumu un nodrošina tā nevainojamu izpildi.

 

Jūsu kā transporta menedžera uzdevums ir izveidot informācijas tīklu starp klientiem un transporta partneriem visā Eiropā. Jūs tieši sazināties ar autovadītājiem un precīzi uzraugāt pārvadājumu. Pie Jums nonāk visa informācija. Tas nozīmē, ka Jūsu darba ikdienu veido intensīva komunikācija. Mēs uzskatām, ka panākumu atslēga ir darbs komandā.

 

Mazās komandās Jūs strādājat patstāvīgi "kā uzņēmējs" uzņēmumā (peļņas centrā). Jūs plānosiet savus ekonomiskos mērķus un uzņemsieties komerciālu atbildību.

 

Jūsu uzdevumi

  • Jūs darbojaties kā saziņas centrs starp rūpniecības un tirdzniecības klientu un mūsu transporta partneriem
  • Jūs organizējat un vadāt starptautiskus pārvadājumus (sauszemes pārvadājumus un kombinētos pārvadājumus)
  • Jūs patstāvīgi veicat pirkšanas un pārdošanas sarunas
  • Jūs esat pazīstamu globālo tirgus dalībnieku kontaktpersona
  • Jūs apmeklējat mūsu darījumu partnerus visā Eiropā
  • Jūs analizējat un optimizējat mūsu starptautisko kravu plūsmas
  • Jūs patstāvīgi kontrolējat sasniegumus ar mūsu manedžmenta informācijas sistēmu
play
True
http://www.lkw-walter.lv/-/m/images/lkw/bewerber/lkw-walter-transportmanager-intro.jpg

Stefanie K., Transport Managerin:
"Katra diena atnes jaunus izaicinājumus. Pateicoties ciešai sadarbībai ar klientiem un transporta partneriem, uzlabojas ne tikai valodu zināšanas, bet var iepazīt arī dažādus raksturus un kultūras. Pie mums neviens nesēž viens savā kabinetā, bet mēs strādājam kopā saskaņotās komandās. Patīkamā darba vidē katru dienu ir prieks sagaidīt kaut ko jaunu."

 

Dieter S., Transport Manager:
"Manā darbā mani sajūsmina tā daudzveidība. Ir jāiegūst klienti, jāpanāk transporta partneru uzticība, jādodas komandējumos un jāapgūst tirgi. Turklāt es varu izmantot un papildināt savas valodu zināšanas."


Sīkāka informācija:

^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist