Kooperatīvs vadības stils un augsts personiskās atbildības līmenis

Mēs esam pārliecināti, ka savā darba dzīvē cilvēks vēlas atrast jēgu un veikt uzdevumus, kur viņš var attīstīt savu personību.

Pazīstamais Austrijas neirologs un psihiatrs Viktors E. Frankls par to izsakās šādi:

"Nevis no konkrētas profesijas kā tādas, bet gan no mums pašiem ir atkarīgs, vai mūsu darbā izpaužas viss tas personiskais un individuālais, kas padara mūsu eksistenci unikālu, tādējādi piešķirot dzīvei jēgu."

(WALTER GROUP atbalsta Viktora Frankla centru Vīnē kopš tā izveides 2004. gadā un veicina Viktora Frankla mācības un atziņu izplatīšanos.)

 

Mūsu uzņēmuma filozofija balstās uz kooperatīvu vadības stilu un lielu uzticēšanos saviem darbiniekiem. Zināmā mērā viņi darbojas kā uzņēmēji - ar lielu personisko atbildību.

 

Šis princips atbilst arī ģimeniskuma idejai, un mums ir ļoti svarīgi saglabāt ilgstošas attiecības ar saviem darbiniekiem. Sociālo atbildību mēs uzskatām par būtisku elementu, lai uzņēmums ilgstoši gūtu panākumus.

 

Kultūru daudzveidība un sociālā līdzdalība

WALTER GROUP cenšas piesaistīt uzņēmumam labākos talantus no visām Eiropas valstīm. Mēs atbalstām kultūru daudzveidību un veicinām daudzas aktivitātes sociālo kontaktu veidošanai. Mēs esam par veselīgu dzīves stilu un atbalstām savu darbinieku sporta un fitnesa aktivitātes.

 

Turklāt visiem darbiniekiem un darījumu partneriem WALTER GROUP piedāvā veselīga un finansiāli spēcīga privātuzņēmuma drošību.

 

Saviem klientiem mēs sniedzam augstas kvalitātes pakalpojumus saskaņā ar dabas un vides aizsardzības principiem un vēlamies dot ilgtspējīgu ieguldījumu ekonomiskajā labklājībā un sociālajā sadarbībā.


Sīkāka informācija:

^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist