Internet of Things, Big Data un Artificial Intelligence - digitālais laikmets sniedz daudz jaunu iespēju. Tas paātrina pārmaiņas. Tas savieno tīklā daudzas uzņēmuma jomas. Turklāt tas ietekmē veidu, kā mēs strādājam un sazināmies ar saviem klientiem un partneriem.

Digitāls transporta monitorings

Filmstreifen play
True
http://www.lkw-walter.lv/-/m/images/lkw/kunden/digital/filmstreifen.gif
LKW WALTER intensīvi strādā pie precesu optimizācijas ar digitāliem risinājumiem. Mēs vienkāršojam un automatizējam pārvadājumus ar mūsu jaunajām tehnoloģijām un koncepcijām. Ar mērķi integrēt visus piegādes ķēdes dalībniekus un procesus, palielināt pārskatāmību un datu kvalitāti, kā arī paātrināt informācijas un datu plūsmas.

7 labi iemesli sadarbībai ar LKW WALTER

Pārliecinieties par saviem ieguvumiem! Klikšķiniet šeit, ja vēlaties saņemt informatīvu piedāvājumu.

Jūsu ieguvumi, ko sniedz digitalizācija

Zināšanu priekšrocības, izmantojot transporta pārraudzību Zināšanu priekšrocības, izmantojot transporta pārraudzību

Zināšanu priekšrocības, izmantojot transporta pārraudzību

Mūsu transportlīdzekļi ir aprīkoti ar modernāko telemātiku. Mēs kontrolējam tos pilnībā automātiski. Sistēmas regulāri aprēķina paredzamo ierašanās laiku (ETA), ņemot vērā autovadītāja atlikušo braukšanas laiku un pašreizējo satiksmes situāciju. Tā mēs vienmēr zinām, kur atrodas kravas automašīna un kad tā sasniegs iekraušanas vai izkraušanas vietu. Neplānotu noviržu gadījumā mūsu transporta menedžeris uzreiz saņems informāciju un var pārbaudīt alternatīvus risinājumus.


Paturiet savus pārvadājumus savā redzeslokā! Protams, arī Jūs varat sekot visai pārvadājuma gaitai un ETA. Mūsu klientu portāls CONNECT nodrošinās Jums attiecīgo reālo laika informāciju, sākot no pasūtījuma piešķiršanas līdz izkraušanas brīdim. Šo priekšrocību Jūs varat izmantot savu procesu optimizēšanai.


JŪSU IEGUVUMI

 • Savlaicīga informācija
 • Iekraušanas rampu optimāla izmantošana
 • Izvairīšanās no dīkstāves
 • Uzlabots klientu serviss
 • Jūsu darba procesu automatizācija
Individuāli pielāgota pārvadājuma izpilde Individuāli pielāgota pārvadājuma izpilde

Individuāli pielāgota pārvadājuma izpilde

LKW WALTER piedāvā individuāli pielāgotus transporta risinājumus. Šim nolūkam mums saviem darbiniekiem vienmēr ir jānodrošina pieeja visai informācijai par Jūsu īpašajām vajadzībām. Šā iemesla dēļ mēs saglabājam Jūsu klienta informāciju, kas ir nozīmīga pārvadājumu veikšanai, VIENĀ centrālā zināšanu datubāzē.


Turklāt ar "Business Rule Configurator" mēs varam ņemt vērā Jūsu specifiskos darba soļus. Tā mēs spējam pārvaldīt Jūsu darījumu gaitu un definēt individuālus un automatizētus uzraudzības procesus. Tas ļauj precīzi pārvaldīt visu transportēšanas procesu un palielina plānošanas un izpildes efektivitāti.


JŪSU IEGUVUMI

Individuālu prasību ievērošana plānošanā un izpildē:
 • Darba laiki
 • Paziņojumi
 • Kravas nostiprināšanas aprīkojums un daudz kas cits
Vislabāk informēti autovadītāji, pateicoties LOADS TODAY lietotnei Vislabāk informēti autovadītāji, pateicoties LOADS TODAY lietotnei

Vislabāk informēti autovadītāji, pateicoties LOADS TODAY lietotnei

Labs autovadītājs ir viens no galvenajiem faktoriem, lai pārvadājums būtu veiksmīgs. Būtisku ieguldījumu sniedz mūsu LOADS TODAY lietotne. Tā saīsina mācību posmu jauniem autovadītājiem un nodrošina viņus ar informāciju par Jūsu individuālajām prasībām.


Ar "virtuālajiem kontrolpunktiem" mēs fokusējamies uz Jūsu individuālajiem rūpnīcas noteikumiem. Kad autovadītājs sasniedz kādu mūsu izveidotu kontrolpunktu, viņš saņem Jūsu iekraušanas vai izkraušanas vietas noteikumus lietotnē LOADS TODAY. Tā viņam pareizajā laikā ir pieejama pareizā informācija.


Turklāt uz lietotni balstītās e-apmācības sniedz autovadītājiem specializētu saturu vienkāršā formā. Piemēram, par personisko aizsargaprīkojumu vai kravas nostiprināšanas pasākumu uzlabošanu.


JŪSU IEGUVUMI

 • Saīsināts autovadītāju mācību posms
 • Optimāls serviss pārvadājuma laikā
 • Skaidri saprotamas e-apmācības ar attēliem un video
Jūsu preces drošās rokās Jūsu preces drošās rokās

Jūsu preces drošās rokās

Ar dažādiem pasākumiem LKW WALTER garantē vislabāko transporta drošību. Piemēram, mūsu uzdevumā strādā tikai pārbaudīti autovadītāji. Turklāt, ņemot vērā plānotos piegādes laikus ātrākajam un drošākajam transportēšanas maršrutam.


Kad Jūsu preces ir ceļā, mēs uzraugām pārvadājumu ar modernām telemātikas sistēmām visu diennakti. Pārtraukumos mūsu autovadītāji ir instruēti izmantot pārbaudītas un drošas autostāvvietas. Par transportlīdzekļu ierašanos iekraušanas un izkraušanas vietā Jūs automātiski informēs mūsu indivduāli izveidotais "Geofencing".


JŪSU IEGUVUMI

 • Transporta drošības paaugstināšana
 • Pārbaudītu autostāvvietu lietošana
 • Izvairīšanās no "No-Go" zonām (piem., vietas ar augstu zādzību risku)
Elastīga kapacitāte mainīgiem apjomiem Elastīga kapacitāte mainīgiem apjomiem

Elastīga kapacitāte mainīgiem apjomiem

Ņemot vērā mūsu sadarbību ar daudziem un vispusīgi pārbaudītiem transporta partneriem, mēs spējam ļoti ātri reaģēt uz sezonālām vai cikliskām svārstībām.


Nospiežot pogu, mēs mūsu uzņēmuma kravas telpu pārskatā identificējam, kuras kravas automašīnas attiecīgajā brīdī ir brīvas un atrodas Jūsu tuvumā. Tā mēs izvairāmies no laikietilpīgas piemērotas kravas telpas meklēšanas.


Mūsu transporta menedžeri cenšas izvairīties no braucieniem bez kravas un apvienot pieejamās kapacitātes, lai elastīgi reaģētu uz Jūsu vajadzībām. Papildus ar ilgtspējīgu plānošanu mēs nodrošinām, lai arī augstas nestabilitātes periodos Jums būtu pieejama pietiekama kravas telpa.


JŪSU IEGUVUMI

 • Papildu kapacitāte
  - Visā Eiropā
  - Uz autoceļiem un kombinētajos pārvadājumos
 • Tikai pārbaudīti transporta partneri
CONNECT - ar vienu klikšķi Jūsu pasūtījumi Jūsu redzeslokā CONNECT - ar vienu klikšķi Jūsu pasūtījumi Jūsu redzeslokā

CONNECT - ar vienu klikšķi Jūsu pasūtījumi Jūsu redzeslokā

Mūsu klientu portālā CONNECT Jūs ātri un vienkārši nokārtosiet savus transporta pasūtījumus. Jūs nosūtāt savu rezervāciju internetā, saņemat informāciju par kravas automašīnu un varat tieši atvērt kravas pavaddokumentus.


Turklāt CONNECT portālā Jūs varat sekot sava pārvadājuma gaitai. No pasūtījuma piešķiršanas brīža līdz izkraušanas brīdim Jūs saņemsiet informāciju par Jūsu kravas paredzamo ierašanās laiku (ETA) un jau pabeigtos posmus. Neplānotu notikumu, piemēram, sastrēgumu, gadījumos Jūs vienmēr būsiet lietas kursā.


CONNECT ir pieejams 27 valodās un strādā roku rokā ar LOADS TODAY lietotni. Autovadītājs apstiprina pabeigtos posmus, piemēram, iekraušanu, un saglabā tos lietotnē. Šo informāciju Jūs automātiski saņemsiet arī klientu portālā. Tā Jūsu pasūtījumi vienmēr būs Jūsu redzeslokā.


JŪSU IEGUVUMI

 • Pieejamība visu diennakti (24/7)
 • Pasūtījumu pārskats ar aktuālo transporta statusu
 • Kravas pavaddokumenti lejupielādei

Klientu portāls CONNECT

Savienojamība Savienojamība

Savienojamība

LKW WALTER izmanto jaunākās tehnoloģijas, lai sadarbību ar Jums veidotu vēl efektīvāk. Tā mēs nepārtraukti optimizējam transporta procesus un automatizējam tos tur, kur tas ir iespējams un vajadzīgs. No tā izriet daudzas priekšrocības. Piemēram, mazāks administratīvais darbs atkārtotiem procesiem.


Transporta procesu optimizācija mums nozīmē pielāgošanos Jūsu IT struktūrām. Pa mūsu standarta API saskarni (Application Programming Interface) mēs Jums piedāvājam iespēju automatizēt savus procesus un sniegt ieguldījumu uzticamā un ātrā datu apmaiņā. Turklāt ar grafiskām lietotāja saskarnēm mēs palielinām lietojamību.


Svarīgi! Mēs apstrādājam gandrīz visus formātus! Piemēram, elektronisku datu apmaiņu. Pēc vēlēšanās mēs varam izmantot arī individuālus IT risinājumus.


JŪSU IEGUVUMI

 • Jūsu datu pārņemšana - 100% datu kvalitāte
 • Automātiski statusa un atrašanās vietas ziņojumi
 • Tehniska un operatīvi droša noformēšana

Electronic Data Interchange (EDI)

Digitalizācija rada daudz jaunu potenciālu un iespēju. LKW WALTER izmanto to ar inteliģentiem risinājumiem, kuri vienkāršo procesus, automatizē un aizvien vairāk uzlabo transporta kvalitāti. Citiem vārdiem sakot, LKW WALTER jau šodien veido rītdienas transporta nākotni.

Jums ir papildu jautājumi par digitalizāciju?

Jums ir vajadzīga papildu informācija, vispārīga informācija vai Jums ir īpašas prasības? Vienkārši aizpildiet kontaktveidlapu un Jūs uzreiz saņemsiet sava personīgā konsultanta kontaktinformāciju!

Sīkāka informācija:

^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist