1) Nodrošiniet kraušanas kapacitāti

Pārvadājumi ar kravas automašīnām Eiropā nemitīgi palielinās. Lielākā pieprasījuma brīžos automašīnu pieejamība ir ierobežota. Tāpēc ilgtermiņā nodrošiniet papildus kraušanas kapacitāti kombinētajā satiksmē!


Tā darbojas kombinētā satiksme

2) Aizmirstiet sastrēgumus, kustības aizliegumus un satiksmes ierobežojumus

Uz tādiem transporta veidiem kā dzelzceļš un kuģi neattiecas kustības aizliegumi nedēļas nogalēs, naktīs vai svētku dienās, un tie vienmēr darbojas bez sastrēgumiem.

3) Moderns aprīkojums – vienkārša un droša iekraušana

Vairāk nekā 8000 ar celtni kraujamu piekabju – sertificētas saskaņā ar EN 12642 XL – ļauj ātri un droši iekraut un izkraut sūtījumus.


Aprīkojums kombinētajiem pārvadājumiem

4) Komplektā ar GPS sekošanu

Visas piekabes ir aprīkotas ar telemātikas sistēmu. Tāpēc vienmēr zināsiet, kur atrodas jūsu kravas.

5) Palieliniet iekraušanas kapacitāti – samaziniet izdevumus

Kombinētie pārvadājumi ļauj palielināt iekraušanas svaru līdz 29 tonnām. Tādējādi saīsināsiet iekraušanas un izkraušanas procesus, kā arī samazināsiet administratīvos izdevumus un izmaksas.

6) Izmantojiet augsto elastīgumu

Vēlaties efektīvi izmantot savus personāla resursus un izvairīties no sastrēgumstundām iekraušanas vai izkraušanas laikā? Tad izmantojiet mūsu pastāvīgo treileru sistēmu. Elastīgi izlemiet, vai iekrausiet/izkrausiet kravu tagad, vēlāk vai, piemēram, nakts stundās! Tādējādi optimāli noslogosiet savus krāvējus, izvairīsieties no finansiāli ietilpīgiem gaidīšanas laikiem un papildu personāla izmaksām.

7) Jūsu ieguldījums vides aizsardzībā un sociālās atbildības jomā

Jūs samazināsiet kaitīgo vielu emisijas, jo īpaši būtiski siltumnīcefekta gāzes CO2 emisiju salīdzinājumā ar autoceļu transportu. Kombinētajos dzelzceļa pārvadājumos par ~55 % un kombinētajos piekrastes pārvadājumos par ~75 %. Vide, sabiedrība un galu galā jūsu klienti būs Jums pateicīgi! LKW WALTER - CO2 Chart

^ - Top

Šajā vietnē tiek lietoti sīkfaili, lai jūs varētu izmantot visas tās iespējas. Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu saglabāšanai. Papildu informācija ir pieejama: Lietošanas noteikumi