Ar lielu pieredzi un īpašām prasmēm mēs organizēsim jūsu pārvadājumus visā reģionā - vienalga, vai tā būtu Armēnija, Azerbaidžāna vai Gruzija.

Transporta pakalpojumu uzņēmums LKW WALTER - Jūsu pārvadātājs Eiropā - organizēs Jūsu (pilno) kravu pārvadājumus no visa Kaukāza uz visām Eiropas valstīm un atpakaļ. Visām valstīm mēs esam jūsu ideālais partneris, kurš runā visās Rietumeiropas un Austrumeiropas valodās. Labprāt sagatavosim jums individuālu piedāvājumu.
Kaukāzs (Mcheta, Gruzija) Kaukāzs (Mcheta, Gruzija)

Jūsu ieguvumi LKW WALTER

  • VIENS partneris VISĀM Eiropas valstīm
  • Personīga apkalpošana Jūsu dzimtajā valodā
  • Konkurētspējīgas cenas pateicoties optimālai mašīnu nodarbinātībai

Mūsu 10 populārākie maršruti Kaukāza tirgū

Galvenie kravu pārvadājumi Kaukāzā (imports/eksports) pilno kravu (FTL) jomā ir:
Itālija, Lielbritānija, Vācija, Nīderlande, Rumānija, Turcija, Polija, Spānija, Slovākija, Austrija.
LKW WALTER organizē ikdienas reisus arī visās citās Eiropas valstīs!

Piedāvājumu par pārvadājumiem Kaukāzā saņemsiet šeit!

Jau šodien pieprasiet informējošu piedāvājumu par jūsu kravu pārvadājumiem no/uz Kaukāzu. Pilnīgi aizpildiet veidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar personīgo kontaktpersonu, kura ar jums sazināsies četru stundu laikā (pirmd.-piektd. 8.00-17.00).
Klikšķiniet šeit, lai saņemtu informatīvu piedāvājumu!

LKW WALTER - jūsu transporta pakalpojumu uzņēmums kravu pārvadājumiem Kaukāzā > vairāk šeit:

Komandas apspriede Komandas apspriede

Kādas ir pārvadājumu izmaksas?

Mūsu optimālā cenas un kvalitātes attiecība ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc LKW WALTER ir lielākais transporta pakalpojumu uzņēmums Eiropas pilno kravu pārvadājumu jomā. Pateicoties apļa maršrutiem, inteliģentai koordinācijai un modernai plānošanas programmatūrai, mēs samazinām "tukšos" kilometrus un palielinām noslodzi.
Muitas plāksne Muitas plāksne

Kā LKW WALTER kārto muitas formalitātes?

LKW WALTER muitas formalitātes kārto vienkārši un efektīvi. Visās svarīgākajās ostās un visbiežāk šķērsotajos robežpārejas punktos LKW WALTER ir savs muitas aģents.
Mūsu darbinieki pārstāv vairāk nekā 40 valstis Mūsu darbinieki pārstāv vairāk nekā 40 valstis

Kā LKW WALTER sarunājas ar saviem darījumu partneriem?

LKW WALTER lielu uzmanību velta plašai un kompetentai savu klientu konsultēšanai. Mēs sazināmies ar jums un jūsu darījumu partneriem jūsu valsts valodā. Tā kā pie mums strādā darbinieki no vairāk nekā 40 valstīm, mēs esam gatavi gūt panākumus visās nozīmīgajās valodās.
Kravas automašīnas iekraušana ar produkciju, kas ir uz paletēm Kravas automašīnas iekraušana ar produkciju, kas ir uz paletēm

Ko pārvadā LKW WALTER?

LKW WALTER pamatdarbība ir organizēt pilno kravu pārvadājumus pa autoceļiem un kombinētos pārvadājumus. Mūsu specialitāte ir nekaitīgu, iepakotu preču pārvadāšana tādās nozarēs kā patēriņa preces, koksne un papīrs, ķīmija, metāls, automobiļi un elektronika.

Vai jums ir vēl kādi jautājumi?
Jums labprāt palīdzēs mūsu Kaukāza valstu speciālisti:

Vai Jums ir nepieciešama sīkāka vai vispārīga informācija, vai arī jums ir īpašas prasības? Vienkārši aizpildiet kontaktveidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar jūsu personīgo kontaktpersonu!
Mūsu Kaukāza valstu speciālisti labprāt sniegs visu informāciju!
Šeit ir pieejami citi jautājumi un atbildes par transporta pakalpojumu tematu:
Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)
^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist