Ar modernāko aprīkojumu kombinētajos pārvadājumos (dzelzceļš/autoceļi) mēs iekrausim un izkrausim jūsu preces visā Ķīnas Tautas Republikā. Landžou, Džeņdžou, Čendu un Šendžeņā, kā arī Sudžou, Pekinā un jebkurxā citā valsts vietā.

Transporta pakalpojumu uzņēmums LKW WALTER - jūsu pārvadātājs Eiropā - organizēs jūsu kravu autopārvadājumus (pilnās kravas) Ķīnas Tautas Republikā un no/uz Ķīnu visās Eiropas valstīs, kā arī uz Krieviju, Centrālāziju, Tuvajiem Austruiem un atpakaļ. Transports pa dzelzceļu notiek pa jauno zīda ceļu ar 40 pēdu konteineriem. Mēs garantējam optimālus termiņus par konkurētspējīgām pārvadājuma maksām.

Aizliegtā pilsēta Aizliegtā pilsēta

Jūsu ieguvumi LKW WALTER

  • Īss pārvadājuma laiks pa jauno zīda ceļu
  • Transporta kontrole ar GPS uzraudzības sistēmu
  • Jūsu kravu pārņemšana īsā laikā
  • Tiešā piegāde bez pārkraušanas
  • VIENS partneris visai Ķīnai

Mūsu top 10 maršruti Ķīnas tirgū

Intensīvākie Ķīnas pārvadājumi (imports/eksports) pilno kravu pārvadājumiem (FTL - pilnās kravas) ir:
Krievija, Austrija, Slovākija, Vācija, Nīderlande, Beļģija, Francija, Polija, Čehija, Spānija
LKW WALTER organizē ikdienas reisus arī visās citās Eiropas valstīs!

Jūsu piedāvājums par Ķīnas pārvadājumiem - saņemiet šeit!

Ļaujiet mums sagatavot informatīvu piedāvājumu jūsu pārvadājumiem pa dzelzceļu no/uz Ķīnu. Pilnībā aizpildiet veidlapu un uzreiz saņemsiet informāciju par saziņu ar jūsu individuālo kontaktpersonu, kura ar jums sazināsies astoņu stundu laikā (pirmd.-piektd. no 8.00 līdz 17.00)
Klikšķiniet šeit, lai saņemtu informatīvu piedāvājumu!

LKW WALTER - jūsu transporta pakalpojumu uzņēmums konteineru pārvadājumiem pa dzelzceļu uz Ķīnu > vairāk uzziniet šeit:

Treileris ar atvērtu sānu tentu Treileris ar atvērtu sānu tentu

Ko LKW WALTER dara drošībai?

LKW WALTER ļoti svarīga ir drošība. Ar daudziem pasākumiem pārvadājuma laikā mums izdodas maksimāli labi aizsargāt gan cilvēkus, gan kravu. Piemēram, mūsu transporta partneriem un to autovadītājiem saskaņā ar starptautiskām vadlīnijām mēs esam izstrādājuši autovadītāju apmācību programmu un autovadītāju rokasgrāmatu. Turklāt kombinētajos pārvadājumos, optimāli izvietojot 40 pēdu konteinerus uz platformas, mēs nodrošināsim uzticamu nosūtīšanu.
Biznesa tikšanās LKW WALTER Biznesa tikšanās LKW WALTER

Cik elastīgi rīkojas LKW WALTER?

Saziņas ceļi LKW WALTER ir īsi. Visi lēmumi tiek pieņemti ātri un atbilstoši situācijai. LKW WALTER visas nodaļas - galveno klientu apkalpošana, pārdošanas vadība un transporta vadība - atrodas vienā birojā. Turklāt mēs katru dienu sazināmies ar saviem klientiem, autovadītājiem un iekraušanas/izkraušanas vietām.
Kravu autopārvadājumi Kravu autopārvadājumi

Kas ir LKW WALTER stiprās puses?

Ar LKW WALTER jūsu rīcībā ir partneris visiem Eiropas kravu pārvadājumiem, nodrošinot jums kvalitātes, drošības un vides aizsardzības augstākos standartus. Jūs gūstat labumu no inovatīviem transporta risinājumiem kombinētajā satiksmē un izbaudāt personisku un kompetentu apkalpošanu visās Eiropas valodās.
Ar celtni pārvietojama puspiekabe kraušanas laikā ar portālceltni Lībekā Ar celtni pārvietojama puspiekabe kraušanas laikā ar portālceltni Lībekā

Kādos maršrutos LKW WALTER piedāvā intermodālo transportu?

LKW WALTER piedāvā intermodālā transporta risinājumus no Ķīnas uz Austriju, Krieviju, Slovākiju, Spāniju, Beniluksa valstīm un otrādi. Jūsu priekšrocības: garantētas vai lielākas iekraušanas iespējas ar maziem izdevumiem, satiksmes ierobežojumu apiešana, transporta kontrole ar GPS izsekošanu, vienkārša un ērta iekraušana ar modernu aprīkojumu, liels elastīgums un vēl daudzas citas lietas.

Vai jums ir vēl kādi jautājumi?
Mūsu Ķīnas speciālisti labprāt būs jūsu rīcībā:

Vai Jums ir nepieciešama sīkāka vai vispārīga informācija, vai arī jums ir īpašas prasības? Vienkārši aizpildiet kontaktveidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar jūsu personīgo kontaktpersonu!
Mūsu Ķīnas speciālisti labprāt sniegs jums informāciju!
Šeit ir pieejami citi jautājumi un atbildes par transporta pakalpojumu tematu:
Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)
^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist