Mēs iekrausim un izkrausim jūsu kravas arī Ziemeļāfrikā. Mūsu galvenās pieturvietas atrodas Marokā un Tunisijā - vienalga, vai tā būtu Marakeša, Tunisa, Sfaksa vai Kairuāna.

Transporta pakalpojumu uzņēmums LKW WALTER - Jūsu pārvadātājs Eiropā - organizēs Jūsu (pilno) kravu pārvadājumus no visas Ziemeļāfrikas uz visām Eiropas valstīm un atpakaļ. Tas, pateicoties īsajiem jūras pārvadājumiem. Turklāt mēs piedāvājam maksimālu drošību, pateicoties precīzai kontrolei un mūsu drošo autostāvvietu tīklam.
Atlasa kalni Ziemeļāfrikā Atlasa kalni Ziemeļāfrikā

Jūsu ieguvumi LKW WALTER

  • Tenta puspiekabju izmantošana
  • Tiešā piegāde bez pārkraušanas
  • Īslaicgi pieteiktu kravu organizēšana visā Eiropā
  • Precīza transporta kontrole, pateicoties modernākajām telemātikas ierīcēm
  • Drošu autostāvvietu tīkls Marokā/Tunisijā un visā Eiropā

Mūsu 10 populārākie maršruti Ziemeļāfrikas tirgū

Galvenie kravu pārvadājumi Ziemeļāfrikā (imports/eksports) pilno kravu (FTL) jomā ir:
Itālija, Spānija, Vācija, Ungārija, Beļģija, Portugāle, Austrija, Nīderlande, Rumānija, Lielbritānija.
LKW WALTER organizē ikdienas reisus arī visās citās Eiropas valstīs!

Piedāvājumu par pārvadājumiem Ziemeļāfrikā saņemsiet šeit!

Jau šodien pieprasiet informējošu piedāvājumu par jūsu kravu pārvadājumiem no/uz Ziemeļāfriku. Pilnīgi aizpildiet veidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar personīgo kontaktpersonu, kura ar jums sazināsies četru stundu laikā (pirmd.-piektd. 8.00-17.00).
Klikšķiniet šeit, lai saņemtu informatīvu piedāvājumu!

LKW WALTER - jūsu transporta pakalpojumu uzņēmums kravu pārvadājumiem Ziemeļāfrikā > vairāk šeit:

Mūsu darbinieki runā vairāk nekā 35 valodās Mūsu darbinieki runā vairāk nekā 35 valodās

Kādās valodās runā LKW WALTER?

LKW WALTER strādā 40 nācijas pārstāvoši darbinieki, kuri sapratīs jūsu vēlmes par izdevīgām pārvadājumu izmaksām, ātru kravas paņemšanu un optimāliem termiņiem vairāk nekā 35 valodās. Protams, mēs runājam arī valodās, kas ir nozīmīgas mērķa tirgos Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā, Centrālāzijā un Krievijā.
Pārvadājums ar kuģi uz Ziemeļāfriku Pārvadājums ar kuģi uz Ziemeļāfriku

Uz Ziemeļāfriku kombinētajā satiksmē?

Maroka un Tunisija ir Ziemeļāfrikas valstis, kuras ir daļa no LKW WALTER lielā kombinēto pārvadājumu tīkla. No visiem svarīgajiem Eiropas ekonomiskajiem centriem mēs aizvedīsim jūsu preces uz ostām Spānijā vai Itālijā. Tur mēs turpināsim transportēšanu ar kuģi uz Maroku un Tunisiju. Tie ir īsie jūras pārvadājumi. Jūsu priekšrocības: sastrēgumu un kustības aizliegumu apiešana, lielākas iekraušanas iespējas ar maziem izdevumiem, moderns aprīkojums, GPS izsekošana un daudzas citas.
Muitas plāksne Muitas plāksne

Kā LKW WALTER kārto muitas formalitātes?

LKW WALTER muitas formalitātes kārto vienkārši un efektīvi. Visās svarīgākajās ostās un visbiežāk šķērsotajos robežpārejas punktos LKW WALTER ir savs muitas aģents.
Treileris ar atvērtu sānu tentu Treileris ar atvērtu sānu tentu

Ko LKW WALTER dara drošībai?

LKW WALTER ļoti svarīga ir drošība. Ar daudziem pasākumiem pārvadājuma laikā mums izdodas maksimāli labi aizsargāt gan cilvēkus, gan kravu. Piemēram, mūsu transporta partneriem un to autovadītājiem saskaņā ar starptautiskām vadlīnijām mēs esam izstrādājuši autovadītāju apmācību programmu un autovadītāju rokasgrāmatu.

Vai jums ir vēl kādi jautājumi?
Jums labprāt palīdzēs mūsu Ziemeļāfrikas speciālisti:

Vai Jums ir nepieciešama sīkāka vai vispārīga informācija, vai arī jums ir īpašas prasības? Vienkārši aizpildiet kontaktveidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar jūsu personīgo kontaktpersonu!
Mūsu Ziemeļāfrikas speciālisti labprāt sniegs visu informāciju!
Šeit ir pieejami citi jautājumi un atbildes par transporta pakalpojumu tematu:
Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)

Uz kurām valstīm jūs labprātāk brauktu?


^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist