Efektīva kravas nostiprināšana ir atkarīga no kravas veida un sākas ar pareizu, transportēšanai piemērotu iepakojumu, iekraušanu, novietošanu un kravas nostiprināšanu. Tikai labi iepakotu un novietotu kravu var nostiprināt un pārvadāt pārvadājumam un satiksmei drošā veidā.

Kravas nostiprināšanas veidi

Ģeometriski cieša kravas nostiprināšana

Ģeometriski cieša kravas nostiprināšana: nostiprināšana braukšanas virzienā ar paletēm Ģeometriski cieša kravas nostiprināšana: nostiprināšana braukšanas virzienā ar paletēm

Ģeometriski ciešā kravas nostiprināšanā krava tieši un bez atstarpēm tiek iekrauta līdz kravas telpas norobežojumam (priekšējai sienai, bortam, statņiem).
Ģeometriski cieša iekraušana kombinācijā ar XL puspiekabēm tiek uzskatīta par īpaši efektīvu kravas nostiprināšanas metodi.

Ja kravas ipasibu del tas nav iespejams, geometriski ciesu formu var panakt, izmantojot spriegosanas siksnas un paliglidzeklus.

Dinamiski cieša kravas nostiprināšana

Dinamiski cieša nostiprināšana, nospriegojot uz leju Dinamiski cieša nostiprināšana, nospriegojot uz leju

Dinamiski ciešā kravas nostiprināšanā ar kravas nospriegošanu uz leju tiek palielināts kravas masas spēks un tādējādi panākta labāka kravas nostiprināšana.

To panāk, piemēram, nospriegojot uz leju ar spriegošanas siksnām.

 

Reģistrēties un kļūt par partneri tūlīt!

Papildu informācija par tematu "Kravas nostiprināšana" ir pieejama tikai partneriem.
Reģistrējieties jau šodien un gūstiet labumu no daudzajām priekšrocībām, ko sniedz sadarbība!


Reģistrēties tagad! Login

Sīkāka informācija:

^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist