Informācija par uzņēmumu

Kādās valodās runā LKW WALTER?

LKW WALTER strādā 40 nācijas pārstāvoši darbinieki, kuri sapratīs jūsu vēlmes par izdevīgām pārvadājumu izmaksām, ātru kravas paņemšanu un optimāliem termiņiem vairāk nekā 35 valodās. Protams, mēs runājam arī valodās, kas ir nozīmīgas mērķa tirgos Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā, Centrālāzijā un Krievijā.


Kravu pārvadājumi Eiropā

Kravu pārvadājumi Tuvajos Austrumos

Kravas automobiļu pārvadājumi Ziemeļāfrikā

Kravu pārvadājumi Centrālāzijā

Kravu pārvadājumi Krievijā

Vai LKW WALTER ietilpst kocernā?

LKW WALTER ir Austrijas privātuzņēmums (100% ģimenes uzņēmums), kas ietilpst WALTER GROUP. Uzņēmums ir dibināts 1924. gadā un veiksmīgi darbojas jau vairākus gadu desmitus. Uzticieties visās jomās stabilam partnerim, kuram starptautiskās kredītreitinga aģentūras jau daudzus gadus piešķir augstāko kredītreitingu.


Informācija par uzņēmumu

Kāda ir LKW WALETR juridiskā forma?

LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG kopš 1990. gada ir akciju sabiedrība – Austrijas privātuzņēmums, kurš 100 procentu apmērā ir ģimenes uzņēmums.

Kad tika dibināts LKW WALTER?

LKW WALTER tika dibināts 1924. gadā.

Vai LKW WALTER ir filiāles?

Ņemot vērā efektivitātes un elastīguma apsvērumus, LKW WALTER vada visus pārvadājumus no centrālā biroja Vīnes Neidorfā pie Vīnes un no uzņēmuma Kufšteinā Tirolē. Vienlaikus mēs regulāri apmeklējam mūsu klientus. Katru dienu notiek vairāk nekā 100 individuālas tikšanās visā Eiropā.

Kāds ir LKW WALTER darba laiks?

Mūsu oficiālais darba laiks no pirmdienas līdz piektdienai ir no plkst. 8.00 līdz 17.00.

Kur atrast LKW WALTER bankas rekvizītus, PVN maksātāja numuru utt.?

Mūsu reģistrācijas numuru un PVN maksātāja numuru skatiet šeit: Juridiskā informācija. Bankas rekvizīti ir norādīti katrā rēķinā.

Vai iespējams rēķinu izrakstīt elektroniski (PDF formātā)?

Jā No 2013. gada 1. janvāra visās Eiropas Savienības dalībvalstīs rēķinu nosūtīšanai ir piemērojama ES Direktīva 2010/45/ES par PVN. Ar šo direktīvu visā ES elektroniski nosūtīti rēķini de facto kļūst vienlīdzīgi papīra formā nosūtītiem rēķiniem! Mūsu kvalitātes vadības sistēmā mēs pievēršam īpašu uzmanību kvalitātes nodrošināšanai un darba procesu pastāvīgai uzlabošanai. Lai abpusēji samazinātu administratīvās izmaksas un apstrādes izmaksas, vairums mūsu darījumu partneru pēdējos gados jau izraksta rēķinus elektroniski. Ja jūs tas interesē, sazinieties ar savu kontaktpersonu LKW WALTER.

Kur atrast LKW WALTER Vispārīgos darījumu noteikumus?

Mūsu Vispārīgie darījumu noteikumi (AGB) ir pieejami internetā mūsu klientu portālā CONNECT.


Jums vēl nav savas personīgās paroles vai tā nav pa rokai? Pieprasiet savu personīgo paroli vēl šodien! Reģistrācija.

Kur atrast LKW WALTER videoierakstus?

Mūsu video ir pieejami mūsu vietnes attiecīgajā rubrikā vai apkopotā veidā mūsu YouTube kanālā.


YouTube kanālā

Pamatdarbība / Pilno kravu pārvadājumi (FTL)

Ko pārvadā LKW WALTER?

LKW WALTER pamatdarbība ir organizēt pilno kravu pārvadājumus pa autoceļiem un kombinētos pārvadājumus. Mūsu specialitāte ir nekaitīgu, iepakotu preču pārvadāšana tādās nozarēs kā patēriņa preces, koksne un papīrs, ķīmija, metāls, automobiļi un elektronika.


Pilno kravu pārvadājumi

Ko nozīmē FTL?

FTL ir angliskais saīsinājums "Full Truck Load", latviski "pilno kravu pārvadājumi".

Uz kurieni veic pārvadājumus LKW WALTER?

Transporta pakalpojumu uzņēmums LKW WALTER piedāvā pilno kravu pārvadājumus pa visu Eiropu no vienām rokām. Mēs aizvedīsim jūsu kravas uz visām Eiropas valstīm, kā arī uz Krieviju, Centrālāziju, Ziemeļāfriku, Tuvajiem Austrumiem un atpakaļ. Turklāt dažās ES valstīs mēs veicam iekšzemes pārvadājumus (Austrijā, Vācijā, Lielbritānijā, Spānijā, Francijā un Zviedrijā).


Kravu pārvadājumi Eiropā

Kravu pārvadājumi Tuvajos Austrumos

Kravas automobiļu pārvadājumi Ziemeļāfrikā

Kravu pārvadājumi Centrālāzijā

Kravu pārvadājumi Krievijā

Kāda ir LKW WALTER pieredze Austrumeiropā?

Izlemiet sadarboties ar LKW WALTER un uzticieties Eiropas tirgus līderim pilno kravu pārvadājumos. Šajā jomā mums ir vairāk nekā 60 gadu pieredze loģistikā Austrumeiropā, kā arī atbilstīgas valodu zināšanas. Tas jums būs izdevīgi katrā transporta pasūtījuma posmā, sākot no rezervācijas līdz piegādei.


Sazināšanās

Kas ir LKW WALTER stiprās puses?

Ar LKW WALTER jūsu rīcībā ir partneris visiem Eiropas kravu pārvadājumiem, nodrošinot jums kvalitātes, drošības un vides aizsardzības augstākos standartus. Jūs gūstat labumu no inovatīviem transporta risinājumiem kombinētajā satiksmē un izbaudāt personisku un kompetentu apkalpošanu visās Eiropas valodās.


Pamatdarbība

Kombinētie pārvadājumi

Cik elastīgi rīkojas LKW WALTER?

Saziņas ceļi LKW WALTER ir īsi. Visi lēmumi tiek pieņemti ātri un atbilstoši situācijai. LKW WALTER visas nodaļas - galveno klientu apkalpošana, pārdošanas vadība un transporta vadība - atrodas vienā birojā. Turklāt mēs katru dienu sazināmies ar saviem klientiem, autovadītājiem un iekraušanas/izkraušanas vietām.

Kas ir LKW WALTER klienti?

LKW WALTER organizē pilno kravu pārvadājumus gan starptautiskiem koncerniem, gan maziem un vidējiem uzņēmumiem. Neatkarīgi no jūsu uzņēmuma lieluma un atrašanās vietas jūs gūsiet labumu no savu pārvadājumu izcilas organizācijas.

Vai LKW WALTER ir cenu saraksts?

Katrs pārvadājums ir individuāls ar savām prasībām (aprīkojums, termiņš, daudzums, iekraušanas/izkraušanas laiki u.c.). Atkarībā no tirgus situācijas transporta izmaksas var ātri mainīties. Tāpēc LKW WALTER strādā bez fiksēta cenu saraksta. Mūsu transporta menedžeri vienmēr pūlas atrast risinājumu ar klientam labāko cenas un kvalitātes attiecību.


Kravu pārvadājumi

Kā LKW WALTER kārto muitas formalitātes?

Muitas formalitātes LKW WALETR kārto vienkārši un efektīvi. Visās svarīgajās ostās un visbiežāk šķērsotajos robežpārejas punktos LKW WALTER ir savs muitas aģents.

Ko man darīt, ja mana krava vēl nav gatava savākšanai?

Šādā gadījumā sazinieties ar savu transporta menedžeri, kurš ir atbildīgs par attiecīgo pasūtījumu. Kontaktinformācija ir norādīta pasūtījumu pārskatā klientu portālā CONNECT: Login


Jums vēl nav savas personīgās paroles vai tā nav pa rokai? Pieprasiet savu personīgo paroli vēl šodien! Reģistrācija.

Kur atrast informāciju par "transporta apdrošināšanu"?

Riskus un zaudējumus var daļēji nosegt, nokārtojot transporta apdrošināšanu. Vairāk informācijas skatiet mūsu klientu portālā CONNECT sadaļā "Vai jūs jau zinājāt?": Login


Jums vēl nav savas personīgās paroles vai tā nav pa rokai? Pieprasiet savu personīgo paroli vēl šodien! Registrierung.

Kravas automašīnu pieejamība / Pārvadājumi pa autoceļiem

Cik ātri ir pieejamas kravas automašīnas?

LKW WALTER pārvadā kravas katru dienu. Mēs izmantojam jaudīgu tīklu ar atlasītiem transporta partneriem visā Eiropā. Tā mēs garantējam ne tikai vienmēr pieejamas kravas automašīnas, bet arī optimālus reakcijas laikus un termiņus.


Pilno kravu pārvadājumi

Cik liels ir LKW WALTER autoparks?

LKW WALTER rīcībā ir transporta partneru tīkls visā Eiropā, to veido vairāk nekā 13 500 atlasīti transporta partneri, kurus mēs esam rūpīgi izvēlējušies atbilstoši mūsu augstajām kvalitātes prasībām. Papildus pārvadājumiem pa autoceļiem mēs veicam arī kombinētos pārvadājumus, un šajā jomā esam viens no lielākajiem tirgus dalībniekiem ar vairāk nekā 8000 ar celtni pārvietojamām puspiekabēm.


Transporta partneri

Kombinētie pārvadājumi

Kā LKW WALTER izvēlas savus transporta partnerus?

Katrs jaunais transporta partneris iziet rūpīgu atlases procedūru ar stingriem kritērijiem. Atbilstība šiem kritērijiem tiek regulāri kontrolēta arī sadarbības laikā. Turklāt mēs regulāri piedāvājam saviem partneriem papildapmācību iespējas.


Transporta partneri

Kāds aprīkojums tiek izmantots LKW WALTER pārvadājumos?

Standartā tiek izmantotas 13,6 m tenta puspiekabes (treileri un puspiekabes bez bortiem). Ja nepieciešams, konkrētos maršrutos varam nodrošināt arī cita tipa kravas automašīnas (megatreileri, jumbo, autovilcienu, mazo furgonu u.c.). Kombinētajos pārvadājumos izmantojam arī ar celtni pārvietojamas puspiekabes, papildus ir pieejamas arī ar celtni pārvietojamas mega puspiekabes (iekšējais augstums: 3 m), kā arī speciālas puspiekabes ar muldu.


Aprīkojums

Aprīkojums kombinētajiem pārvadājumiem

Kombinētie pārvadājumi

Kādas ir kombinēto pārvadājumu priekšrocības?

Intermodālie transporta risinājumi ar LKW WALTER sniedz daudz priekšrocību. Piemēram, gaidstāves aprīkojuma nodrošināšana, lielāks kravas svars līdz 29 tonnām, lielāka iekraušanas kapacitāte līdz 36 eiropaletēm un kustības ierobežojumu apiešana naktīs un svētku dienās.


7 labi iemesli kombinētajā satiksmē

Kāda ir LKW WALTER pieredze kombinētajos pārvadājumos?

LKW WALTER jau kopš pagājušā gadsimta 80. gadu sākuma nodarbojas ar inovatīvām transporta alternatīvām parastajiem pārvadājumiem pa autoceļiem. Konsekventi izvēršot intermodālo tīklu, mēs pašlaik esam viens no lielākajiem dalībniekiem kombinētās satiksmes jomā Eiropā.


Kombinētie pārvadājumi

Kuras valstis ietver kombinēto pārvadājumu tīkls?

LKW WALTER kombinēto pārvadājumu tīkls aptver Beniluksa valstis, Vāciju, Franciju, Grieķiju, Lielbritāniju/Īriju, Itāliju, Maroku, Tunisiju, Austriju, Poliju, Rumāniju, Krieviju, Šveici, Skandināviju, Slovākiju, Slovēniju, Horvātiju, Spāniju, Portugāli, Čehiju un Ungāriju.


Kombinētā transporta savienojums

Cik efektīvi ir kombinētie pārvadājumi?

Kravas automašīnu, dzelzceļa un/vai kuģu kombinācija ir ļoti efektīva un videi nekaitīga transporta forma. LKW WALTER to ir optimizējis augstākajā līmenī. Tostarp ar nemitīgām investīcijām modernā aprīkojumā. Mūsu rīcībā ir vairāk nekā 8000 ar celtni kraujamas puspiekabes.

Vai kombinētie pārvadājumi ir nekaitīgi videi?

Kravas automašīnu, dzelzceļa un/vai kuģu kombinācija ir efektīvs un tādējādi videi nekaitīgs kravu pārvadāšanas veids. Ar LKW WALTER jūs gūsiet labumu kā atbildīgs uzņēmums, kas sniedz būtisku ieguldījumu kaitīgo vielu emisiju un CO2 samazināšanā.


GREEN transport

Klientu portāls CONNECT / IT risinājumi

Kas ir CONNECT?

CONNECT ir mūsu interneta portāls klientiem. Šeit jūs varat
ērti kārtot pasūtījumus ar peles klikšķi. Papildiespējas: pašreizējo pasūtījumu pārskats un noderīga papildinformācija: Demonstrācija


Jums vēl nav savas personīgās paroles vai tā nav pa rokai? Pieprasiet savu personīgo paroli vēl šodien! Reģistrācija.

Kādas priekšrocības sniedz CONNECT?

Mūsu klientu portālā CONNECT kārtojiet savus transporta pasūtījumus internetā. Tas nozīmē, ka ar vienu klikšķi var saņemt piedāvājumus, veikt rezervācijas un iegūt savu pasūtījumu aktuālo pārskatu. Turklāt portālā CONNECT ir pieejama cita noderīga informācija.


Klientu portāls CONNECT

Organizēt transporta pasūtījumus tiešsaistē?

LKW WALTER tas ir pavisam vienkārši! Mūsu klientu portāls CONNECT piedāvā inteliģentu instrumentu, ar kuru var ērti rezervēt transporta pasūtījumus ar vienu klikšķi un vienmēr pārskatīt pašreizējos pasūtījumus.


Klientu portāls CONNECT

Vai interneta rezervācijās es varu nosūtīt arī kravas dokumentus (pavadzīmi, piebraukšanas plānu u.c.)?

Protams! Mūsu klientu portālā CONNECT savās interneta rezervācijās jūs varat vienkārši augšupielādēt visus būtiskos kravas dokumentus.


Klientu portāls CONNECT

Vai es varu elektroniski pieprasīt nepieciešamos nosūtīšanas-saņemšanas dokumentus (CMR)?

Jā! Klientu portālā CONNECT jūs varat katrā laikā pieprasīt vajadzīgos nosūtīšanas-saņemšanas dokumentus (piemēram, apstiprinātu CMR pavadzīmi).


Klientu portāls CONNECT

Kā man atrast pareizo kontaktpersonu LKW WALTER?

Sazinieties ar savu galveno klientu menedžeri (Key Account Manager) vai piezvaniet par vajadzīgo transporta maršrutu savai kontaktpersonai internetā mūsu klientu portālā CONNECT. Jums vēl nav savas personīgās paroles vai tā nav pa rokai? Pieprasiet savu personīgo paroli vēl šodien! Reģistrācija.

Kā man atjaunināt savus uzņēmuma datus?

Klientu portālā CONNECT var veikt izmaiņas katrā laikā.


Jums vēl nav savas personīgās paroles vai tā nav pa rokai? Pieprasiet savu personīgo paroli vēl šodien! Reģistrācija.

Kādas IT izmanto LKW WALTER?

LKW WALTER strādā ar modernākajām informācijas tehnoloģijām, kuras vajadzības gadījumā ir saderīgas ar jūsu IT sistēmu. Turklāt inovatīvās telemātikas sistēmas garantē precīzu transpora kontroli un inteliģenta transporta plānošanas programmatūra minimizē "tukšos" kilometrus.

Kādus datu formātus LKW WALTER var elektroniski apstrādāt (augšupielādēt)?

Līdztekus rezervācijai internetā jūsu ERP sistēmā klientu portālā CONNECT var arī tieši elektroniski piesaistīties mūsu sistēmai. Mēs apstrādājam visus tradicionālos datu formātus (EDIFACT, XML, fix record, .csv, .xls(x), IDOCs, VDA u.c.). Ja jūs interesē elektroniska datu piesaiste, sazinieties ar savu klientu konsultantu vai rakstiet uz edi@lkw-walter.com.

Vide / Drošība / Kvalitāte

Ko nozīmē SHEQ?

SHEQ nozīmē Safety/Security-Health-Environment-Quality. Vairāk informācijas skatiet šeit! SHEQ-Management.

Vai LKW WALTER eksistē Code of Conduct?

Jā, uzvedības kodekss mūsu darbiniekiem un vadošajiem speciālistiem ir paredzēts kā vadlīnijas, pieņemot lēmumus un veicot uzņēmēmējdarbību. Tajā ir definēti mūsu ētikas rīcības principi, uzvedība darba vietā un rīkošanās ar uzņēmuma īpašumu. sīkāk skatiet šeit: Code of Conduct.

Ko LKW WALTER nozīmē kvalitāte?

LKW WALTER kvalitāte galvenokārt nozīmē optimāli izpildīt mūsu klientu gaidas. Tāpēc visā uzņēmumā mēs esam izveidojuši standarta bāzi ISO 9001. Šā standarta ievērošanu kontrolē koncernā izveidota Shared Service SHEQ Management komanda, kura savu darbību publisko arī uzņēmuma pārskatā.

Ko LKW WALTER dara drošībai?

LKW WALTER ļoti svarīga ir drošība. Ar daudziem pasākumiem pārvadājuma laikā mums izdodas maksimāli labi aizsargāt gan cilvēkus, gan kravu. Piemēram, mūsu transporta partneriem un to autovadītājiem saskaņā ar starptautiskām vadlīnijām mēs esam izstrādājuši autovadītāju apmācību programmu un autovadītāju rokasgrāmatu. Tā ietver arī preventīvus pasākumus, lai mazinātu risku, ka kravai tiks piekļūts noziedzīgā veidā. Turklāt mūsu vadības sistēma ir sertificēta atbilstoši starptautiski atzītiem standartiem SQAS (Safety and Quality Assessment for Sustainability) un HACCP (Hazard Analyses and Critical Control Points). (Piezīme: HACCP no 2015. gada decembra).


SHEQ-Management

Vai LKW WALTER transportē videi nekaitīgā veidā?

Pieeja, lai transportlīdzekļi veiktu pārvadājumus "noslēgta cikla maršrutos" - izvairoties no braucieniem bez kravas, bija standarts jau pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados. Pārvietojot sauszemes pārvadājumus uz sliežu un īsiem jūras ceļu pārvadājumiem, mēs sniedzam ievērojamu ieguldījumu kaitīgo vielu izplūdes samazināšanā, īpaši siltumnīcas efekta gāzes CO2. 2009. gadā LKW WALTER piedalījās Eiropas Responsible Care Initiative dibināšanā un aktīvi darbojas arī Green Freight Europe.


GREEN transport

Ko nozīmē "GREEN transport"?

Jau daudzus gadus LKW WALTER ir ļoti svarīga vides aizsardzība. Mēs sadarbojamies ar transporta partneriem ar videi nekaitīgu autoparku, nemitīgi investējam modernākajā aprīkojumā kombinētajā satiksmē, izmantojam īsos jūras pārvadājumus kā videi nekaitīgu transporta alternatīvu un pastāvīgi optimizējam mūsu transporta plānošanu. Tāpēc mēs pašlaik esam viens no lielākajiem vidi saudzējošu transporta risinājumu piedāvātājiem.


GREEN transport

Vai mani dati LKW WALTER saglabājas konfidenciāli?

Protams! LKW WALTER lielu uzmanību pievērš datu aizsardzībai un attiecībā uz jūsu datiem ievēro īpašu konfidencialitāti!

Vairāk informācijas skatiet mūsu lietošanas noteikumos II sadaļā Datu aizsardzība: Lietošanas noteikumi.

Citi

Vai LKW WALTER piedāvā arī noliktavu platības?

Jā, Vīnes Neidorfā meitasuzņēmums WALTER LAGER-BETRIEBE piedāvā modernas augsto plauktu noliktavas. Ideāls partneris centrālās noliktavas un kopējo ārpakalpojumu risinājumiem. Individuāli pielāgojot jūsu vajadzībām, ir izveidota ideāla noliktavu koncepcija. Vairāk informācijas skatiet www.walter-lager-betriebe.com.

Jūs neatradāt atbildi uz savu jautājumu?

Laipni lūdzam rakstīt mums e-pastu. Sūtiet savu jautājumu uz homepage@lkw-walter.com. Mēs nekavējoties sniegsim jums atbildi.


Sīkāka informācija:

^ - Top

Šajā vietnē tiek lietoti sīkfaili, lai jūs varētu izmantot visas tās iespējas. Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu saglabāšanai. Papildu informācija ir pieejama: Lietošanas noteikumi