Ar lielu pieredzi un īpašām prasmēm mēs organizēsim jūsu pārvadājumus visā valstī - vienalga, vai tā būtu Erevāna, Giumri, Vajotdzora, Kapana vai Armavira.

Transporta pakalpojumu uzņēmums LKW WALTER - Jūsu pārvadātājs Eiropā - organizēs Jūsu (pilno) kravu pārvadājumus no visas Armēnijas uz visām Eiropas valstīm un atpakaļ. Pateicoties optimālai transporta loģistikai, izmantojiet konkurētspējīgas pārvadājumu maksas. Precīza transporta kontrole ir iespējama, pateicoties modernākajiem telemātikas risinājumiem.
Skats uz Erevānu un Ararata kalnu (Armēnija) Skats uz Erevānu un Ararata kalnu (Armēnija)

Jūsu ieguvumi LKW WALTER

  • Ātra Jūsu produktu pārņemšana visā Eiropā
  • VIENS partneris VISĀM Eiropas valstīm
  • Optimāli termiņi

Mūsu 10 populārākie maršruti Armēnijas tirgū

Galvenie kravu pārvadājumi Armēnijā (imports/eksports) pilno kravu (FTL) jomā ir:
Nīderlande, Itālija, Slovākija, Austrija, Ungārija, Lielbritānija, Vācija, Beļģija, Šveice, Serbija.
LKW WALTER organizē ikdienas reisus arī visās citās Eiropas valstīs!

Piedāvājumu par pārvadājumiem Armēnijā saņemsiet šeit!

Jau šodien pieprasiet informējošu piedāvājumu par jūsu kravu pārvadājumiem no/uz Armēniju. Pilnīgi aizpildiet veidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar personīgo kontaktpersonu, kura ar jums sazināsies četru stundu laikā (pirmd.-piektd. 8.00-17.00).
Klikšķiniet šeit, lai saņemtu informatīvu piedāvājumu!

LKW WALTER - jūsu transporta pakalpojumu uzņēmums kravu pārvadājumiem Armēnijā > vairāk šeit:

LKW WALTER transporta partneris LKW WALTER transporta partneris

Kā LKW WALTER izvēlas savus transporta partnerus?

Katrs jaunais transporta partneris iziet rūpīgu atlases procedūru ar stingriem kritērijiem. Atbilstība šiem kritērijiem tiek regulāri kontrolēta arī sadarbības laikā. Turklāt mēs regulāri piedāvājam saviem partneriem papildapmācību iespējas.
Austrumeiropas karte Austrumeiropas karte

Kāda ir LKW WALTER pieredze Austrumeiropā?

Izlemiet sadarboties ar LKW WALTER un uzticieties Eiropas tirgus līderim pilno kravu pārvadājumos. Šajā jomā mums ir vairāk nekā 60 gadu pieredze loģistikā Austrumeiropā, kā arī atbilstīgas valodu zināšanas. Tas jums būs izdevīgi katrā transporta pasūtījuma posmā, sākot no rezervācijas līdz piegādei.
LKW WALTER autovilciens Lorhā (Vācija) LKW WALTER autovilciens Lorhā (Vācija)

Kāda ir LKW WALTER pieredze kombinētajos pārvadājumos?

LKW WALTER jau kopš pagājušā gadsimta 80. gadu sākuma nodarbojas ar inovatīvām transporta alternatīvām parastajiem pārvadājumiem pa autoceļiem. Konsekventi izvēršot intermodālo tīklu, mēs pašlaik esam viens no lielākajiem dalībniekiem kombinētās satiksmes jomā Eiropā.
Biznesa tikšanās LKW WALTER Biznesa tikšanās LKW WALTER

Cik elastīgi rīkojas LKW WALTER?

Saziņas ceļi LKW WALTER ir īsi. Visi lēmumi tiek pieņemti ātri un atbilstoši situācijai. LKW WALTER visas nodaļas - galveno klientu apkalpošana, pārdošanas vadība un transporta vadība - atrodas vienā birojā. Turklāt mēs katru dienu sazināmies ar saviem klientiem, autovadītājiem un iekraušanas/izkraušanas vietām.

Vai jums ir vēl kādi jautājumi?
Jums labprāt palīdzēs mūsu Armēnijas speciālisti:

Vai Jums ir nepieciešama sīkāka vai vispārīga informācija, vai arī jums ir īpašas prasības? Vienkārši aizpildiet kontaktveidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar jūsu personīgo kontaktpersonu!
Mūsu Armēnijas speciālisti labprāt sniegs visu informāciju!
Šeit ir pieejami citi jautājumi un atbildes par transporta pakalpojumu tematu:
Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)
^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist