Mēs iekrausim un izkrausim jūsu kravas Vīnē, Lincā, Grācā un Zalcburgā tieši tāpat kā Insbrukā, Feldkirhenē vai jebkur citur starp Bodenes ezeru un Neizīdlas ezeru.

Transporta pakalpojumu uzņēmums LKW WALTER - Jūsu pārvadātājs Eiropā - organizēs Jūsu (pilno) kravu pārvadājumus no visas Austrijas uz visām Eiropas valstīm un atpakaļ. Turklāt mēs piedāvājam transporta pakalpojumus arī Austrijas teritorijā. Izvēlētos maršrutos mēs veicam arī kombinētos pārvadājumus.
Brenner automaģistrāle, Eiropas tilts (Insbruka, Austrija) Brenner automaģistrāle, Eiropas tilts (Insbruka, Austrija)

Jūsu ieguvumi LKW WALTER

  • Tiešā piegāde, arī nepilnu kravu piegādē
  • Ir iespējama kravu pieņemšana katru dienu
  • Precīza transporta kontrole, pateicoties modernākajām telemātikas ierīcēm
  • Dabai draudzīga transporta alternatīva "kombinētie pārvadājumi" - līdz 29 t un 36 palešu vietām
  • Mēs runājam visās sadarbības partneru valodās

Mūsu 10 populārākie maršruti Austrijas tirgū

Galvenie kravu pārvadājumi Austrijā (imports/eksports) pilno kravu (FTL) jomā ir:
Vācija, Itālija, Nīderlande, Francija, Zviedrija, Lielbritānija, Beļģija, Polija, Spānija, Ungārija.
LKW WALTER organizē ikdienas reisus arī visās citās Eiropas valstīs!

Piedāvājumu par pārvadājumiem Austrijā saņemsiet šeit!

Jau šodien pieprasiet informējošu piedāvājumu par jūsu kravu pārvadājumiem no/uz Austriju. Pilnīgi aizpildiet veidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar personīgo kontaktpersonu, kura ar jums sazināsies četru stundu laikā (pirmd.-piektd. 8.00-17.00).
Klikšķiniet šeit, lai saņemtu informatīvu piedāvājumu!

LKW WALTER - jūsu transporta pakalpojumu uzņēmums kravu pārvadājumiem Austrijā > vairāk šeit:

Pilnu kravu pārvadājumi visā Eiropā vienuviet Pilnu kravu pārvadājumi visā Eiropā vienās rokās

Uz kurieni veic pārvadājumus LKW WALTER?

Transporta pakalpojumu uzņēmums LKW WALTER piedāvā pilno kravu pārvadājumus pa visu Eiropu no vienām rokām. Mēs aizvedīsim jūsu kravas uz visām Eiropas valstīm, kā arī uz Krieviju, Centrālāziju, Ziemeļāfriku, Tuvajiem Austrumiem un atpakaļ. Turklāt dažās ES valstīs mēs veicam iekšzemes pārvadājumus (Austrijā, Vācijā, Lielbritānijā, Spānijā, Francijā un Zviedrijā).
Klientu portāls CONNECT Klientu portāls CONNECT

Kādas priekšrocības sniedz CONNECT?

Mūsu klientu portālā CONNECT kārtojiet savus transporta pasūtījumus internetā. Tas nozīmē, ka ar vienu klikšķi var saņemt piedāvājumus, veikt rezervācijas un iegūt savu pasūtījumu aktuālo pārskatu. Turklāt portālā CONNECT ir pieejama cita noderīga informācija.
LKW WALTER centrālais birojs Vīnes Neidorfā naktī LKW WALTER centrālais birojs Vīnes Neidorfā naktī

Vai LKW WALTER ir filiāles?

Ņemot vērā efektivitātes un elastīguma apsvērumus, LKW WALTER vada visus pārvadājumus no centrālā biroja Vīnes Neidorfā pie Vīnes un no uzņēmuma Kufšteinā Tirolē. Vienlaikus mēs regulāri apmeklējam mūsu klientus. Katru dienu notiek vairāk nekā 100 individuālas tikšanās visā Eiropā.
Augsto plauktu noliktava WALTER LAGER-BETRIEBE (Austrija, Vīnes Neidorfa) Augsto plauktu noliktava WALTER LAGER-BETRIEBE (Austrija, Vīnes Neidorfa)

Vai LKW WALTER piedāvā arī noliktavu platības?

Jā, Vīnes Neidorfā meitasuzņēmums WALTER LAGER-BETRIEBE piedāvā modernas augsto plauktu noliktavas. Ideāls partneris centrālās noliktavas un kopējo ārpakalpojumu risinājumiem. Individuāli pielāgojot jūsu vajadzībām, ir izveidota ideāla noliktavu koncepcija. Vairāk informācijas skatiet www.walter-lager-betriebe.com.

Vai jums ir vēl kādi jautājumi?
Jums labprāt palīdzēs mūsu Austrijas speciālisti:

Vai Jums ir nepieciešama sīkāka vai vispārīga informācija, vai arī jums ir īpašas prasības? Vienkārši aizpildiet kontaktveidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar jūsu personīgo kontaktpersonu!
Mūsu Austrijas speciālisti labprāt sniegs visu informāciju!
Šeit ir pieejami citi jautājumi un atbildes par transporta pakalpojumu tematu:
Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)
^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist