Mēs iekrausim un izkrausim jūsu kravas visur kontinenta austrumos - vienalga, vai tā būtu Krievija, Baltkrievija, Ungārija, Rumānija, Ukraina vai Slovākija.

Transporta pakalpojumu uzņēmums LKW WALTER - Jūsu pārvadātājs Eiropā - organizēs Jūsu (pilno) kravu pārvadājumus no visas Austrumeiropas uz visām Eiropas valstīm un atpakaļ. Izmantojiet arī mūsu kombinētās satiksmes tīklu visā Eiropā. No tā izriet daudz citu priekšrocību, piemēram, mūsu modernais aprīkojums un pievilcīgas pārvadājumu maksas.
Eiropas karte (austrumi) Eiropas karte (austrumi)

Jūsu ieguvumi LKW WALTER

  • Transporta risinājumi visā Eiropā – "one-stop-shop" (visi pirkumi vienā vietā)
  • Komunikācija visās Rietumeiropas un Austrumeiropas valodās, kā arī Tuvo Austrumu valodās
  • Vairāk nekā 60 gadu pārvadājumu pieredze Austrumeiropā
  • Kombinētās satiksmes tīkls visā Eiropā
  • Jūsu kravu pārņemšana īsā laikā

Mūsu 10 populārākie maršruti Austrumeiropas tirgū

Galvenie kravu pārvadājumi Austrumeiropā (imports/eksports) pilno kravu (FTL) jomā ir:
Vācija, Lielbritānija, Zviedrija, Itālija, Francija, Austrija, Beļģija, Nīderlande, Somija, Spānija.
LKW WALTER organizē ikdienas reisus arī visās citās Eiropas valstīs!

Piedāvājumu par pārvadājumiem Austrumeiropā saņemsiet šeit!

Jau šodien pieprasiet informējošu piedāvājumu par jūsu kravu pārvadājumiem no/uz Austrumeiropu. Pilnīgi aizpildiet veidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar personīgo kontaktpersonu, kura ar jums sazināsies četru stundu laikā (pirmd.-piektd. 8.00-17.00).
Klikšķiniet šeit, lai saņemtu informatīvu piedāvājumu!

LKW WALTER - jūsu transporta pakalpojumu uzņēmums kravu pārvadājumiem Austrumeiropā > vairāk šeit:

Transporta organizēšana LKW WALTER (biroja attēls) Transporta organizēšana LKW WALTER (biroja attēls)

Kāda ir LKW WALTER pieredze Austrumeiropā?

Izlemiet sadarboties ar LKW WALTER un uzticieties Eiropas tirgus līderim pilno kravu pārvadājumos. Šajā jomā mums ir vairāk nekā 60 gadu pieredze loģistikā Austrumeiropā, kā arī atbilstīgas valodu zināšanas. Tas jums būs izdevīgi katrā transporta pasūtījuma posmā, sākot no rezervācijas līdz piegādei.
Mūsu darbinieki runā vairāk nekā 35 valodās Mūsu darbinieki runā vairāk nekā 35 valodās

Kādās valodās runā LKW WALTER?

LKW WALTER strādā 40 nācijas pārstāvoši darbinieki, kuri sapratīs jūsu vēlmes par izdevīgām pārvadājumu izmaksām, ātru kravas paņemšanu un optimāliem termiņiem vairāk nekā 35 valodās. Protams, mēs runājam arī valodās, kas ir nozīmīgas mērķa tirgos Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā, Centrālāzijā un Krievijā.
Komandas apspriede Komandas apspriede

Kādas ir pārvadājumu izmaksas?

Mūsu optimālā cenas un kvalitātes attiecība ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc LKW WALTER ir lielākais transporta pakalpojumu uzņēmums Eiropas pilno kravu pārvadājumu jomā. Pateicoties apļa maršrutiem, inteliģentai koordinācijai un modernai plānošanas programmatūrai, mēs samazinām "tukšos" kilometrus un palielinām noslodzi.
Biznesa tikšanās LKW WALTER Biznesa tikšanās LKW WALTER

Cik elastīgi rīkojas LKW WALTER?

Saziņas ceļi LKW WALTER ir īsi. Visi lēmumi tiek pieņemti ātri un atbilstoši situācijai. LKW WALTER visas nodaļas - galveno klientu apkalpošana, pārdošanas vadība un transporta vadība - atrodas vienā birojā. Turklāt mēs katru dienu sazināmies ar saviem klientiem, autovadītājiem un iekraušanas/izkraušanas vietām.

Vai jums ir vēl kādi jautājumi?
Jums labprāt palīdzēs mūsu Austrumeiropas speciālisti:

Vai Jums ir nepieciešama sīkāka vai vispārīga informācija, vai arī jums ir īpašas prasības? Vienkārši aizpildiet kontaktveidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar jūsu personīgo kontaktpersonu!
Mūsu Austrumeiropas speciālisti labprāt sniegs visu informāciju!
Šeit ir pieejami citi jautājumi un atbildes par transporta pakalpojumu tematu:
Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)
^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist