Mūsu valodas zinošie transporta menedžeri organizēs jūsu kravu iekraušanu un izkraušanu visā valstī - vienalga, vai tā būtu Tbilisi, Kuatisi, Batumi vai Suhumi.

Transporta pakalpojumu uzņēmums LKW WALTER - Jūsu pārvadātājs Eiropā - organizēs Jūsu (pilno) kravu pārvadājumus no visas Gruzijas uz visām Eiropas valstīm un atpakaļ. Paļaujieties uz partneri, kurš vienmēr meklē jums labāko risinājumu. Mēs garantējam optimālus pārvadājumu termiņus, pateicoties konkurētspējīgām pārvadājumu maksām.
Skats uz Tiflis (Gruzija) Skats uz Tiflis (Gruzija)

Jūsu ieguvumi LKW WALTER

  • Transporta risinājumi visā Eiropā – "one-stop-shop" (visi pirkumi vienā vietā)
  • Ir iespējama kravu pieņemšana katru dienu
  • Tieša pārvadājumu kontrole, ko īsteno mūsu transporta menedžeris
  • Tiek izmantotas modernas un videi nekaitīgas kravas automašīnas
  • Papildkravas iekraušanas iespējas (savi LKW WALTER autovilcieni)

Mūsu 10 populārākie maršruti Gruzijas tirgū

Galvenie kravu pārvadājumi Gruzijā (imports/eksports) pilno kravu (FTL) jomā ir:
Itālija, Turcija, Slovākija, Austrija, Vācija, Polija, Ungārija, Nīderlande, Beļģija, Čehija.
LKW WALTER organizē ikdienas reisus arī visās citās Eiropas valstīs!

Piedāvājumu par pārvadājumiem Gruzijā saņemsiet šeit!

Jau šodien pieprasiet informējošu piedāvājumu par jūsu kravu pārvadājumiem no/uz Gruziju. Pilnīgi aizpildiet veidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar personīgo kontaktpersonu, kura ar jums sazināsies četru stundu laikā (pirmd.-piektd. 8.00-17.00).
Klikšķiniet šeit, lai saņemtu informatīvu piedāvājumu!

LKW WALTER - jūsu transporta pakalpojumu uzņēmums kravu pārvadājumiem Gruzijā > vairāk šeit:

Autovadītājs, nostiprinot kravu uz paletēm Autovadītājs, nostiprinot kravu uz paletēm

Ko LKW WALTER nozīmē kvalitāte?

LKW WALTER kvalitāte galvenokārt nozīmē optimāli izpildīt mūsu klientu gaidas. Tāpēc visā uzņēmumā mēs esam izveidojuši standarta bāzi ISO 9001. Šā standarta ievērošanu kontrolē koncernā izveidota Shared Service SHEQ Management komanda, kura savu darbību publisko arī uzņēmuma pārskatā.
Pilnu kravu pārvadājumi visā Eiropā vienuviet Pilnu kravu pārvadājumi visā Eiropā vienās rokās

Uz kurieni veic pārvadājumus LKW WALTER?

Transporta pakalpojumu uzņēmums LKW WALTER piedāvā pilno kravu pārvadājumus pa visu Eiropu no vienām rokām. Mēs aizvedīsim jūsu kravas uz visām Eiropas valstīm, kā arī uz Krieviju, Centrālāziju, Ziemeļāfriku, Tuvajiem Austrumiem un atpakaļ. Turklāt dažās ES valstīs mēs veicam iekšzemes pārvadājumus (Austrijā, Vācijā, Lielbritānijā, Spānijā, Francijā un Zviedrijā).
Klientu portāls CONNECT Klientu portāls CONNECT

Kādas priekšrocības sniedz CONNECT?

Mūsu klientu portālā CONNECT kārtojiet savus transporta pasūtījumus internetā. Tas nozīmē, ka ar vienu klikšķi var saņemt piedāvājumus, veikt rezervācijas un iegūt savu pasūtījumu aktuālo pārskatu. Turklāt portālā CONNECT ir pieejama cita noderīga informācija.
Komandas apspriede Komandas apspriede

Kādas ir pārvadājumu izmaksas?

Mūsu optimālā cenas un kvalitātes attiecība ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc LKW WALTER ir lielākais transporta pakalpojumu uzņēmums Eiropas pilno kravu pārvadājumu jomā. Pateicoties apļa maršrutiem, inteliģentai koordinācijai un modernai plānošanas programmatūrai, mēs samazinām "tukšos" kilometrus un palielinām noslodzi.

Vai jums ir vēl kādi jautājumi?
Jums labprāt palīdzēs mūsu Gruzijas speciālisti:

Vai Jums ir nepieciešama sīkāka vai vispārīga informācija, vai arī jums ir īpašas prasības? Vienkārši aizpildiet kontaktveidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar jūsu personīgo kontaktpersonu!
Mūsu Gruzijas speciālisti labprāt sniegs visu informāciju!
Šeit ir pieejami citi jautājumi un atbildes par transporta pakalpojumu tematu:
Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)
^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist