Vienalga, vai tā būtu Teherāna, Isfahāna, Bandarabasa vai Bušera - mēs iekrausim un izkrausim jūsu kravas visā valstī starp Kaspijas jūru un Persijas līci.

Transporta pakalpojumu uzņēmums LKW WALTER - Jūsu pārvadātājs Eiropā - organizēs Jūsu (pilno) kravu pārvadājumus no visas Irānas uz visām Eiropas valstīm un atpakaļ. Paļaujieties uz partneri, kurš jūs pārliecinās ar optimālu transporta loģistiku. Turklāt mēs runājam ne tikai jūsu valodā, bet arī jūsu darījumu partneru valodās.
Irānas karte Irānas karte

Jūsu ieguvumi LKW WALTER

  • Tiešā piegāde bez pārkraušanas
  • Personīga apkalpošana Jūsu dzimtajā valodā
  • Optimāli termiņi
  • Viens partneris VISĀM pilnajām kravām (FTL)
  • Transporta kontrole ar GPS uzraudzības sistēmu

Mūsu 10 populārākie maršruti Irānas tirgū

Galvenie kravu pārvadājumi Irānā (imports/eksports) pilno kravu (FTL) jomā ir:
Francija, Vācija, Austrija, Turcija, Itālija, Spānija, Beļģija, Čehija, Ungārija, Nīderlande.
LKW WALTER organizē ikdienas reisus arī visās citās Eiropas valstīs!

Piedāvājumu par pārvadājumiem Irānā saņemsiet šeit!

Jau šodien pieprasiet informējošu piedāvājumu par jūsu kravu pārvadājumiem no/uz Irānu. Pilnīgi aizpildiet veidlapu un Jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar personīgo kontaktpersonu, kura ar Jums sazināsies četru stundu laikā (pirmd.-piektd. 8.00-17.00)
Klikšķiniet šeit, lai saņemtu informatīvu piedāvājumu!

LKW WALTER - jūsu transporta pakalpojumu uzņēmums kravu pārvadājumiem Irānā > vairāk šeit:

Autovadītāju apmācību programma Duisburgā (Vācija) Autovadītāju apmācību programma Duisburgā (Vācija)

LKW WALTER lielākai drošībai uz ceļiem?

Kā lielākajam transporta uzņēmumam mums ir ļoti svarīga drošība uz ceļiem. Tāpēc mēs esam izstrādājuši plašu programmu autovadītāju apmācībai un autovadītāju rokasgrāmatu. Turklāt mēs darbojamies Eiropas darba grupās, kurās tiek risināti jautājumi par labākiem darba apstākļiem kravas automašīnu vadītājiem un kravu drošības saskaņošanu Eiropā.
Darījumu apspriede LKW WALTER Darījumu apspriede LKW WALTER

Cik elastīgi rīkojas LKW WALTER?

Saziņas ceļi LKW WALTER ir īsi. Visi lēmumi tiek pieņemti ātri un atbilstoši situācijai. LKW WALTER visas nodaļas - galveno klientu apkalpošana, pārdošanas vadība un transporta vadība - atrodas vienā birojā. Turklāt mēs katru dienu sazināmies ar saviem klientiem, autovadītājiem un iekraušanas/izkraušanas vietām.
Transporta menedžeris komandas apspriedē Transporta menedžeris komandas apspriedē

Vai LKW WALTER ir cenu saraksts?

Katrs pārvadājums ir individuāls ar savām prasībām (aprīkojums, termiņš, daudzums, iekraušanas/izkraušanas laiki u.c.). Atkarībā no tirgus situācijas transporta izmaksas var ātri mainīties. Tāpēc LKW WALTER strādā bez fiksēta cenu saraksta. Mūsu transporta menedžeri vienmēr pūlas atrast risinājumu ar klientam labāko cenas un kvalitātes attiecību.
LKW WALTER centrālais birojs Vīnes Neidorfā naktī LKW WALTER centrālais birojs Vīnes Neidorfā naktī

Vai LKW WALTER ir filiāles?

Ņemot vērā efektivitātes un elastīguma apsvērumus, LKW WALTER vada visus pārvadājumus no centrālā biroja Vīnes Neidorfā pie Vīnes un no uzņēmuma Kufšteinā Tirolē. Vienlaikus mēs regulāri apmeklējam mūsu klientus. Katru dienu notiek vairāk nekā 100 individuālas tikšanās visā Eiropā.

Vai jums ir vēl kādi jautājumi?
Jums labprāt palīdzēs mūsu Irānas speciālisti:

Vai Jums ir nepieciešama sīkāka vai vispārīga informācija, vai arī jums ir īpašas prasības? Vienkārši aizpildiet kontaktveidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar jūsu personīgo kontaktpersonu!
Mūsu Irānas speciālisti labprāt sniegs visu informāciju!
Šeit ir pieejami citi jautājumi un atbildes par transporta pakalpojumu tematu:
Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)
^ - Top

Šajā vietnē tiek lietoti sīkfaili, lai jūs varētu izmantot visas tās iespējas. Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu saglabāšanai. Papildu informācija ir pieejama: Lietošanas noteikumi