Mēs iekrausim un izkrausim jūsu kravas visā valstī - vienalga, vai tā būtu Roma, Milāna, Bolcāno, Neapole vai cita vieta Apenīnu pussalā.

Transporta pakalpojumu uzņēmums LKW WALTER - Jūsu pārvadātājs Eiropā - organizēs Jūsu (pilno) kravu pārvadājumus no visas Itālijas uz visām Eiropas valstīm un atpakaļ. Paļaujieties uz inteliģentu transporta loģistiku augstākās kvalitātes līmenī! Izvēlētos maršrutos mēs veicam arī kombinētos pārvadājumus.
Kravu pārvadājumi Itālijā, automaģistrāle Kravu pārvadājumi Itālijā, automaģistrāle

Jūsu ieguvumi LKW WALTER

  • Lielāka slodze (līdz 29 tonnām iekraušanas svara) kombinētajā transportā
  • Tiešā piegāde bez pārkraušanas
  • Precīza transporta kontrole, pateicoties modernākajām telemātikas ierīcēm
  • Mēs runājam visās Eiropas valodās
  • Optimāli termiņi

Mūsu 10 populārākie maršruti Itālijas tirgū

Galvenie kravu pārvadājumi Itālijā (imports/eksports) pilno kravu (FTL) jomā ir:
Vācija, Francija, Spānija, Lielbritānija, Zviedrija, Beļģija, Polija, Nīderlande, Austrija, Somija.
LKW WALTER organizē ikdienas reisus arī visās citās Eiropas valstīs!

Piedāvājumu par pārvadājumiem Itālijā saņemsiet šeit!

Jau šodien pieprasiet informējošu piedāvājumu par jūsu kravu pārvadājumiem no/uz Itāliju. Pilnīgi aizpildiet veidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar personīgo kontaktpersonu, kura ar jums sazināsies četru stundu laikā (pirmd.-piektd. 8.00-17.00).
Klikšķiniet šeit, lai saņemtu informatīvu piedāvājumu!

LKW WALTER - jūsu transporta pakalpojumu uzņēmums kravu pārvadājumiem Itālijā > vairāk šeit:

Ar celtni pārvietojama puspiekabe kraušanas laikā ar portālceltni Lībekā Ar celtni pārvietojama puspiekabe kraušanas laikā ar portālceltni Lībekā

Kādas ir kombinēto pārvadājumu priekšrocības?

Intermodālā transporta risinājumi ar LKW WALTER sniedz daudz priekšrocību. Piemēram, gaidstāves aprīkojuma nodrošināšana, lielāks kravas svars līdz 29 tonnāmun kustības ierobežojumu apiešana naktīs un svētku dienās.
Mūsu darbinieki runā vairāk nekā 35 valodās Mūsu darbinieki runā vairāk nekā 35 valodās

Kādās valodās runā LKW WALTER?

LKW WALTER strādā 40 nācijas pārstāvoši darbinieki, kuri sapratīs jūsu vēlmes par izdevīgām pārvadājumu izmaksām, ātru kravas paņemšanu un optimāliem termiņiem vairāk nekā 35 valodās. Protams, mēs runājam arī valodās, kas ir nozīmīgas mērķa tirgos Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā, Centrālāzijā un Krievijā.
LKW WALTER treileris rūpnīcas teritorijā LKW WALTER treileris rūpnīcas teritorijā

Cik ātri ir pieejamas kravas automašīnas?

LKW WALTER pārvadā kravas katru dienu. Mēs izmantojam jaudīgu tīklu ar atlasītiem transporta partneriem visā Eiropā. Tā mēs garantējam ne tikai vienmēr pieejamas kravas automašīnas, bet arī optimālus reakcijas laikus un termiņus.
Precīza transporta kontrole Precīza transporta kontrole

Kādas IT izmanto LKW WALTER?

LKW WALTER strādā ar modernākajām informācijas tehnoloģijām, kuras vajadzības gadījumā ir saderīgas ar jūsu IT sistēmu. Turklāt inovatīvās telemātikas sistēmas garantē precīzu transpora kontroli un inteliģenta transporta plānošanas programmatūra minimizē "tukšos" kilometrus.

Vai jums ir vēl kādi jautājumi?
Jums labprāt palīdzēs mūsu Itālijas speciālisti:

Vai Jums ir nepieciešama sīkāka vai vispārīga informācija, vai arī jums ir īpašas prasības? Vienkārši aizpildiet kontaktveidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar jūsu personīgo kontaktpersonu!
Mūsu Itālijas speciālisti labprāt sniegs visu informāciju!
Šeit ir pieejami citi jautājumi un atbildes par transporta pakalpojumu tematu:
Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)
^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist