Ar modernāko aprīkojumu mēs iekrausim un izkrausim jūsu kravas lielākajā kontinentālajā valstī pasaulē - vienalga, vai tā būtu Asatana, Almata, Ustkamenogorska vai Aktava.

Transporta pakalpojumu uzņēmums LKW WALTER - Jūsu pārvadātājs Eiropā - organizēs Jūsu (pilno) kravu pārvadājumus no visas Kazahstānas uz visām Eiropas valstīm un atpakaļ. Mēs jūs pārliecināsim arī ar vislabāk organizētu muitošanu. Tieša piegāde bez pārkraušanas mums ir pašsaprotama.
Kazahstānas karte Kazahstānas karte

Jūsu ieguvumi LKW WALTER

  • VIENS partneris VISĀM Eiropas valstīm
  • Mēs runājam visās sadarbības partneru valodās
  • Vairāk nekā 60 gadu pārvadājumu pieredze Austrumeiropā
  • Tiek nodrošināta kravas automašīnu kravas nodalījumu sagatavošana īsā laika posmā
  • Tieša pārvadājumu kontrole, ko īsteno mūsu transporta menedžeris

Mūsu 10 populārākie maršruti Kazahstānas tirgū

Galvenie kravu pārvadājumi Kazahstānā (imports/eksports) pilno kravu (FTL) jomā ir:
Šveice, Slovākija, Itālija, Beļģija, Vācija, Spānija, Ungārija, Nīderlande, Austrija, Dānija.
LKW WALTER organizē ikdienas reisus arī visās citās Eiropas valstīs!

Piedāvājumu par pārvadājumiem Kazahstānā saņemsiet šeit!

Jau šodien pieprasiet informējošu piedāvājumu par jūsu kravu pārvadājumiem no/uz Kazahstānu. Pilnīgi aizpildiet veidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar personīgo kontaktpersonu, kura ar jums sazināsies četru stundu laikā (pirmd.-piektd. 8.00-17.00).
Klikšķiniet šeit, lai saņemtu informatīvu piedāvājumu!

LKW WALTER - jūsu transporta pakalpojumu uzņēmums kravu pārvadājumiem Kazahstānā > vairāk šeit:

Filiāle Kufšteinā Filiāle Kufšteinā

Vai LKW WALTER ietilpst kocernā?

LKW WALTER ir Austrijas privātuzņēmums (100% ģimenes uzņēmums), kas ietilpst WALTER GROUP. Uzņēmums ir dibināts 1924. gadā un veiksmīgi darbojas jau vairākus gadu desmitus. Uzticieties visās jomās stabilam partnerim, kuram starptautiskās kredītreitinga aģentūras jau daudzus gadus piešķir augstāko kredītreitingu.
Pilnu kravu pārvadājumi visā Eiropā vienuviet Pilnu kravu pārvadājumi visā Eiropā vienās rokās

Uz kurieni veic pārvadājumus LKW WALTER?

Transporta pakalpojumu uzņēmums LKW WALTER piedāvā pilno kravu pārvadājumus pa visu Eiropu no vienām rokām. Mēs aizvedīsim jūsu kravas uz visām Eiropas valstīm, kā arī uz Krieviju, Centrālāziju, Ziemeļāfriku, Tuvajiem Austrumiem un atpakaļ. Turklāt dažās ES valstīs mēs veicam iekšzemes pārvadājumus (Austrijā, Vācijā, Lielbritānijā, Spānijā, Francijā un Zviedrijā).
Komandas apspriede Komandas apspriede

Kādas ir pārvadājumu izmaksas?

Mūsu optimālā cenas un kvalitātes attiecība ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc LKW WALTER ir lielākais transporta pakalpojumu uzņēmums Eiropas pilno kravu pārvadājumu jomā. Pateicoties apļa maršrutiem, inteliģentai koordinācijai un modernai plānošanas programmatūrai, mēs samazinām "tukšos" kilometrus un palielinām noslodzi.
LKW WALTER treileris rūpnīcas teritorijā LKW WALTER treileris rūpnīcas teritorijā

Cik ātri ir pieejamas kravas automašīnas?

LKW WALTER pārvadā kravas katru dienu. Mēs izmantojam jaudīgu tīklu ar atlasītiem transporta partneriem visā Eiropā. Tā mēs garantējam ne tikai vienmēr pieejamas kravas automašīnas, bet arī optimālus reakcijas laikus un termiņus.

Vai jums ir vēl kādi jautājumi?
Jums labprāt palīdzēs mūsu Kazahstānas speciālisti:

Vai Jums ir nepieciešama sīkāka vai vispārīga informācija, vai arī jums ir īpašas prasības? Vienkārši aizpildiet kontaktveidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar jūsu personīgo kontaktpersonu!
Mūsu Kazahstānas speciālisti labprāt sniegs visu informāciju!
Šeit ir pieejami citi jautājumi un atbildes par transporta pakalpojumu tematu:
Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)
^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist