Ar modernāko aprīkojumu mēs elastīgi iekrausim un izkrausim jūsu kravas visā valstī - vienalga, vai tā būtu Beirūta, Tripole vai jebkura cita vieta šajā Tuvo Austrumu valstī.

Transporta pakalpojumu uzņēmums LKW WALTER - jūsu pārvadātājs Eiropā - organizēs jūsu kravu autopārvadājumus (pilno kravu pārvadājumus) no visas Libānas uz visām Eiropas valstīm un atpakaļ. Mēs pārliecināsim jūs ar individuāliem transporta risinājumiem ar modernām kravas automašīnām. Tostarp ar konkurētspējīgām pārvadājumu maksām un transporta kontroli ar GPS.
Sāhat an-Nadschma

Jūsu ieguvumi LKW WALTER

  • Konkurētspējīgas pārvadājuma maksas, pateicoties optimālai transporta loģistikai Libāna
  • Precīza transporta kontrole, pateicoties modernākajām telemātikas ierīcēm
  • Ir iespējama kravu pieņemšana katru dienu

Piedāvājumu par pārvadājumiem Libānā saņemsiet šeit!

Jau šodien pieprasiet informējošu piedāvājumu par jūsu kravu autopārvadājumiem no/uz Libānu. Pilnīgi aizpildiet veidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar personīgo kontaktpersonu, kura ar jums sazināsies četru stundu laikā (pirmd.-piektd. 8.00-17.00).
Klikšķiniet šeit, lai saņemtu informatīvu piedāvājumu!

LKW WALTER - jūsu transporta pakalpojumu uzņēmums kravu autopārvadājumiem Libānā > vairāk šeit:

Kravas automašīnas iekraušana ar produkciju, kas ir uz paletēm Kravas automašīnas iekraušana ar produkciju, kas ir uz paletēm

Ko pārvadā LKW WALTER?

LKW WALTER pamatdarbība ir organizēt pilno kravu pārvadājumus pa autoceļiem un kombinētos pārvadājumus. Mūsu specialitāte ir nekaitīgu, iepakotu preču pārvadāšana tādās nozarēs kā patēriņa preces, koksne un papīrs, ķīmija, metāls, automobiļi un elektronika.
TugMaster + treileris Rostokas ostā TugMaster + treileris Rostokas ostā

Cik liels ir LKW WALTER autoparks?

LKW WALTER rīcībā ir transporta partneru tīkls visā Eiropā, to veido vairāk nekā 14 000 atlasīti transporta partneri, kurus mēs esam rūpīgi izvēlējušies atbilstoši mūsu augstajām kvalitātes prasībām. Papildus pārvadājumiem pa autoceļiem mēs veicam arī kombinētos pārvadājumus, un šajā jomā esam viens no lielākajiem tirgus dalībniekiem ar vairāk nekā 10 000 ar celtni pārvietojamām puspiekabēm.
LKW WALTER autovilciens St.Jodok am Brenner LKW WALTER autovilciens St.Jodok am Brenner

Vai LKW WALTER transportē videi nekaitīgā veidā?

Pārvietojot sauszemes pārvadājumus uz sliežu un īsiem jūras ceļu pārvadājumiem, mēs sniedzam ievērojamu ieguldījumu kaitīgo vielu izplūdes samazināšanā, īpaši siltumnīcas efekta gāzes CO2.
Mūsu darbinieki runā vairāk nekā 35 valodās Mūsu darbinieki runā vairāk nekā 35 valodās

Kādās valodās runā LKW WALTER?

LKW WALTER strādā 40 nācijas pārstāvoši darbinieki, kuri sapratīs jūsu vēlmes par izdevīgām pārvadājumu izmaksām, ātru kravas paņemšanu un optimāliem termiņiem vairāk nekā 35 valodās. Protams, mēs runājam arī valodās, kas ir nozīmīgas mērķa tirgos Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā, Centrālāzijā un Krievijā.

Vai jums ir vēl kādi jautājumi?
Jums labprāt palīdzēs mūsu Libānas speciālisti:

Vai Jums ir nepieciešama sīkāka vai vispārīga informācija, vai arī jums ir īpašas prasības? Vienkārši aizpildiet kontaktveidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar jūsu personīgo kontaktpersonu!
Mūsu Libānas speciālisti labprāt sniegs visu informāciju!
Šeit ir pieejami citi jautājumi un atbildes par transporta pakalpojumu tematu:
Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)

Ar LKW WALTER arī uz kaimiņvalstīm


^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist