Vienalga, vai tā būtu Skopje, Strumica, Broda vai Gostivara - mēs iekrausim un izkrausim jūsu kravas jebkurā vietā šajās Balkānu valstīs.

Transporta pakalpojumu uzņēmums LKW WALTER - Jūsu pārvadātājs Eiropā - organizēs Jūsu (pilno) kravu pārvadājumus no Ziemeļmaķedonijas uz visām Eiropas valstīm un atpakaļ. Mēs esam jūsu tiešā kontaktpersona visiem pārvadājumiem ar kravas automašīnām. Turklāt mēs, protams, sazināsimies jūsu dzimtajā valodā.
Sveti Jovan Kaneo Sveti Jovan Kaneo

Jūsu ieguvumi LKW WALTER

  • Viens partneris VISĀM pilnajām kravām (FTL)
  • Mēs runājam visās sadarbības partneru valodās
  • Tieša pārvadājumu kontrole, ko īsteno mūsu transporta menedžeris

Mūsu 10 populārākie maršruti Ziemeļmaķedonijas tirgū

Galvenie kravu pārvadājumu virzieni Ziemeļmaķedonijā (imports/eksports) pilno kravu (FTL) jomā ir:
Bulgārija, Grieķija, Itālija, Krievija, Polija, Vācija, Ungārija, Lielbritānija, Slovākija, Slovēnija.
LKW WALTER organizē ikdienas reisus arī visās citās Eiropas valstīs!

Piedāvājumu par pārvadājumiem Ziemeļmaķedonijā saņemsiet šeit!

Jau šodien pieprasiet informējošu piedāvājumu par jūsu kravu pārvadājumiem no/uz Ziemeļmaķedoniju. Pilnīgi aizpildiet veidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar personīgo kontaktpersonu, kura ar jums sazināsies četru stundu laikā (pirmd.-piektd. 8.00-17.00).
Klikšķiniet šeit, lai saņemtu informatīvu piedāvājumu!

LKW WALTER - jūsu transporta pakalpojumu uzņēmums kravu pārvadājumiem Ziemeļmaķedonijā > vairāk šeit:

Pilnu kravu pārvadājumi visā Eiropā vienuviet Pilnu kravu pārvadājumi visā Eiropā vienās rokās

Uz kurieni veic pārvadājumus LKW WALTER?

Transporta pakalpojumu uzņēmums LKW WALTER piedāvā pilno kravu pārvadājumus pa visu Eiropu no vienām rokām. Mēs aizvedīsim jūsu kravas uz visām Eiropas valstīm, kā arī uz Krieviju, Centrālāziju, Ziemeļāfriku, Tuvajiem Austrumiem un atpakaļ. Turklāt dažās ES valstīs mēs veicam iekšzemes pārvadājumus (Austrijā, Vācijā, Lielbritānijā, Spānijā, Francijā un Zviedrijā).
13,6 m tenta puspiekabe (treileris un puspiekabe bez bortiem) 13,6 m tenta puspiekabe (treileris un puspiekabe bez bortiem)

Kāds aprīkojums tiek izmantots LKW WALTER pārvadājumos?

Standartā tiek izmantotas 13,6 m tenta puspiekabes (treileri un puspiekabes bez bortiem). Ja nepieciešams, konkrētos maršrutos varam nodrošināt arī cita tipa kravas automašīnas (megatreileri, jumbo, autovilcienu, mazo furgonu u.c.). Kombinētajos pārvadājumos izmantojam arī ar celtni pārvietojamas puspiekabes, papildus ir pieejamas arī ar celtni pārvietojamas mega puspiekabes (iekšējais augstums: 3 m), kā arī speciālas puspiekabes ar muldu.
Austrumeiropas karte Austrumeiropas karte

Kāda ir LKW WALTER pieredze Austrumeiropā?

Izlemiet sadarboties ar LKW WALTER un uzticieties Eiropas tirgus līderim pilno kravu pārvadājumos. Šajā jomā mums ir vairāk nekā 60 gadu pieredze loģistikā Austrumeiropā, kā arī atbilstīgas valodu zināšanas. Tas jums būs izdevīgi katrā transporta pasūtījuma posmā, sākot no rezervācijas līdz piegādei.
Kravas automašīnas iekraušana ar produkciju, kas ir uz paletēm Kravas automašīnas iekraušana ar produkciju, kas ir uz paletēm

Ko pārvadā LKW WALTER?

LKW WALTER pamatdarbība ir organizēt pilno kravu pārvadājumus pa autoceļiem un kombinētos pārvadājumus. Mūsu specialitāte ir nekaitīgu, iepakotu preču pārvadāšana tādās nozarēs kā patēriņa preces, koksne un papīrs, ķīmija, metāls, automobiļi un elektronika.

Vai jums ir vēl kādi jautājumi?
Jums labprāt palīdzēs mūsu Ziemeļmaķedonijas speciālisti:

Vai Jums ir nepieciešama sīkāka vai vispārīga informācija, vai arī jums ir īpašas prasības? Vienkārši aizpildiet kontaktveidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar jūsu personīgo kontaktpersonu!
Mūsu Ziemeļmaķedonijas speciālisti labprāt sniegs visu informāciju!
Šeit ir pieejami citi jautājumi un atbildes par transporta pakalpojumu tematu:
Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)
^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist