Mēs iekrausim un izkrausim jūsu kravas visā Magrebas valstī - vienalga, vai tā būtu Kasablanka, Agadira, Karazazata, Marakeša, Rabata vai cita vieta starp Atlantijas okeānu, Atlasa kalniem un Sahāru.

Transporta pakalpojumu uzņēmums LKW WALTER - Jūsu pārvadātājs Eiropā - organizēs Jūsu (pilno) kravu pārvadājumus no visas Marokas uz visām Eiropas valstīm un atpakaļ. Gūstiet labumu no augstākajiem drošības standartiem, pateicoties mūsu drošo autostāvvietu tīklam! Izvēlētos maršrutos mēs veicam arī kombinētos pārvadājumus.
Marokas karte Marokas karte

Jūsu ieguvumi LKW WALTER

  • Akreditīvam atbilstīga dokumentācija (vislabāk organizēta muitošana)
  • Drošu autostāvvietu tīkls Marokā/Tunisijā un visā Eiropā
  • Komunikācija franču valodā un visās Rietumeiropas un Austrumeiropas valodās, kā arī Tuvo Austrumu valodās.
  • Konkurētspējīgas pārvadājuma maksas, pateicoties optimālai transporta loģistikai
  • Precīza transporta kontrole, pateicoties modernākajām telemātikas ierīcēm

Mūsu 10 populārākie maršruti Marokas tirgū

Galvenie kravu pārvadājumi Marokā (imports/eksports) pilno kravu (FTL) jomā ir:
Spānija, Vācija, Itālija, Polija, Lielbritānija, Šveice, Austrija, Beļģija, Nīderlande, Ungārija.
LKW WALTER organizē ikdienas reisus arī visās citās Eiropas valstīs!

Piedāvājumu par pārvadājumiem Marokā saņemsiet šeit!

Jau šodien pieprasiet informējošu piedāvājumu par jūsu kravu pārvadājumiem no/uz Maroku. Pilnīgi aizpildiet veidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar personīgo kontaktpersonu, kura ar jums sazināsies četru stundu laikā (pirmd.-piektd. 8.00-17.00).
Klikšķiniet šeit, lai saņemtu informatīvu piedāvājumu!

LKW WALTER - jūsu transporta pakalpojumu uzņēmums kravu pārvadājumiem Marokā > vairāk šeit:

Mūsu darbinieki runā vairāk nekā 35 valodās Mūsu darbinieki runā vairāk nekā 35 valodās

Kādās valodās runā LKW WALTER?

LKW WALTER strādā 40 nācijas pārstāvoši darbinieki, kuri sapratīs jūsu vēlmes par izdevīgām pārvadājumu izmaksām, ātru kravas paņemšanu un optimāliem termiņiem vairāk nekā 35 valodās. Protams, mēs runājam arī valodās, kas ir nozīmīgas mērķa tirgos Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā, Centrālāzijā un Krievijā.
Kravas automašīnas uzņemšana uz prāmja (Maroka) Kravas automašīnas uzņemšana uz prāmja (Maroka)

Uz Maroku kombinētajā satiksmē?

Marokas atrašanās vieta pie Atlantijas okeāna un Vidusjūras padara kombinēto satiksmi loģistikas jomā par pievilcīgu transporta alternatīvu. No visiem svarīgajiem Eiropas ekonomiskajiem centriem mēs aizvedīsim jūsu preces uz ostām Spānijā vai Itālijā. Tur mēs turpināsim transportēšanu ar kuģi uz Maroku (īsie jūras pārvadājumi). Protams, mēs veicam arī kravu pārvadājumus no Marokas uz visiem vajadzīgajiem Eiropas reģioniem! Jūs gūsiet labumu no lielām iekraušanas iespējām, precīzas transporta kontroles ar inteliģentām telemātikas sistēmām, vienkāršas iekraušanas ar modernu aprīkojumu un daudzām citām priekšrocībām.
Pārvadājums ar kuģi uz Ziemeļāfriku Pārvadājums ar kuģi uz Ziemeļāfriku

Uz Ziemeļāfriku kombinētajā satiksmē?

Maroka un Tunisija ir Ziemeļāfrikas valstis, kuras ir daļa no LKW WALTER lielā kombinēto pārvadājumu tīkla. No visiem svarīgajiem Eiropas ekonomiskajiem centriem mēs aizvedīsim jūsu preces uz ostām Spānijā vai Itālijā. Tur mēs turpināsim transportēšanu ar kuģi uz Maroku un Tunisiju. Tie ir īsie jūras pārvadājumi. Jūsu priekšrocības: sastrēgumu un kustības aizliegumu apiešana, lielākas iekraušanas iespējas ar maziem izdevumiem, moderns aprīkojums, GPS izsekošana un daudzas citas.
Muitas plāksne Muitas plāksne

Kā LKW WALTER kārto muitas formalitātes?

LKW WALTER muitas formalitātes kārto vienkārši un efektīvi. Visās svarīgākajās ostās un visbiežāk šķērsotajos robežpārejas punktos LKW WALTER ir savs muitas aģents.

Vai jums ir vēl kādi jautājumi?
Jums labprāt palīdzēs mūsu Marokas speciālisti:

Vai Jums ir nepieciešama sīkāka vai vispārīga informācija, vai arī jums ir īpašas prasības? Vienkārši aizpildiet kontaktveidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar jūsu personīgo kontaktpersonu!
Mūsu Marokas speciālisti labprāt sniegs visu informāciju!
Šeit ir pieejami citi jautājumi un atbildes par transporta pakalpojumu tematu:
Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)

Ar LKW WALTER arī uz kaimiņvalstīm


^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist