Vienalga, vai tā būtu Podgorica, Tivata, Bijelo Poļe, Pļevļa vai Ulciņa - mēs iekrausim un izkrausim jūsu kravas visā Melnkalnē.

Transporta pakalpojumu uzņēmums LKW WALTER - Jūsu pārvadātājs Eiropā - organizēs Jūsu (pilno) kravu pārvadājumus no visas Melnkalnes uz visām Eiropas valstīm un atpakaļ. Mēs runājam ne tikai visās Rietumeiropas un Austrumeiropas valodās. Jūs pārliecināsieties arī par perfekti organizētu muitošanu.
Kravu pārvadājumi Melnkalnē Kravu pārvadājumi Melnkalnē

Jūsu ieguvumi LKW WALTER

  • Mēs runājam visās Eiropas valodās
  • Viens partneris VISĀM pilnajām kravām (FTL)
  • Precīza transporta kontrole, pateicoties modernākajām telemātikas ierīcēm

Mūsu 10 populārākie maršruti Melnkalnes tirgū

Galvenie kravu pārvadājumi Melnkalnē (imports/eksports) pilno kravu (FTL) jomā ir:
Bulgārija, Rumānija, Itālija, Polija, Slovēnija, Čehija, Vācija, Francija, Ungārija, Grieķija.
LKW WALTER organizē ikdienas reisus arī visās citās Eiropas valstīs!

Piedāvājumu par pārvadājumiem Melnkalnē saņemsiet šeit!

Jau šodien pieprasiet informējošu piedāvājumu par jūsu kravu pārvadājumiem no/uz Melnakalni. Pilnīgi aizpildiet veidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar personīgo kontaktpersonu, kura ar jums sazināsies četru stundu laikā (pirmd.-piektd. 8.00-17.00).
Klikšķiniet šeit, lai saņemtu informatīvu piedāvājumu!

LKW WALTER - jūsu transporta pakalpojumu uzņēmums kravu pārvadājumiem Melnkalnē > vairāk šeit:

LKW WALTER centrālais birojs Vīnes Neidorfā naktī LKW WALTER centrālais birojs Vīnes Neidorfā naktī

Vai LKW WALTER ir filiāles?

Ņemot vērā efektivitātes un elastīguma apsvērumus, LKW WALTER vada visus pārvadājumus no centrālā biroja Vīnes Neidorfā pie Vīnes un no uzņēmuma Kufšteinā Tirolē. Vienlaikus mēs regulāri apmeklējam mūsu klientus. Katru dienu notiek vairāk nekā 100 individuālas tikšanās visā Eiropā.
Mūsu darbinieki pārstāv vairāk nekā 40 valstis Mūsu darbinieki pārstāv vairāk nekā 40 valstis

Kā LKW WALTER sarunājas ar saviem darījumu partneriem?

LKW WALTER lielu uzmanību velta plašai un kompetentai savu klientu konsultēšanai. Mēs sazināmies ar jums un jūsu darījumu partneriem jūsu valsts valodā. Tā kā pie mums strādā darbinieki no vairāk nekā 40 valstīm, mēs esam gatavi gūt panākumus visās nozīmīgajās valodās.
Treilera kraušana Rostokas terminālī Treilera kraušana Rostokas terminālī

Kas ir LKW WALTER stiprās puses?

Ar LKW WALTER jūsu rīcībā ir partneris visiem Eiropas kravu pārvadājumiem, nodrošinot jums kvalitātes, drošības un vides aizsardzības augstākos standartus. Jūs gūstat labumu no inovatīviem transporta risinājumiem kombinētajā satiksmē un izbaudāt personisku un kompetentu apkalpošanu visās Eiropas valodās.
Transporta menedžeris komandas apspriedē Transporta menedžeris komandas apspriedē

Vai LKW WALTER ir cenu saraksts?

Katrs pārvadājums ir individuāls ar savām prasībām (aprīkojums, termiņš, daudzums, iekraušanas/izkraušanas laiki u.c.). Atkarībā no tirgus situācijas transporta izmaksas var ātri mainīties. Tāpēc LKW WALTER strādā bez fiksēta cenu saraksta. Mūsu transporta menedžeri vienmēr pūlas atrast risinājumu ar klientam labāko cenas un kvalitātes attiecību.

Vai jums ir vēl kādi jautājumi?
Jums labprāt palīdzēs mūsu Melnkalnes speciālisti:

Vai Jums ir nepieciešama sīkāka vai vispārīga informācija, vai arī jums ir īpašas prasības? Vienkārši aizpildiet kontaktveidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar jūsu personīgo kontaktpersonu!
Mūsu Melnkalnes speciālisti labprāt sniegs visu informāciju!
Šeit ir pieejami citi jautājumi un atbildes par transporta pakalpojumu tematu:
Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)
^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist