Mēs iekrausim un izkrausim jūsu kravas jebkurā vietā šajās Dienvidaustrumeiropas kontinentālās valstīs - vienalga, vai tā būtu Kišiņeva, Belci, Kahula vai Tiraspole.

Transporta pakalpojumu uzņēmums LKW WALTER - Jūsu pārvadātājs Eiropā - organizēs Jūsu (pilno) kravu pārvadājumus no visas Moldovas uz visām Eiropas valstīm un atpakaļ. Gūstiet labumu no mūsu ilggadējās pieredzes ar pārvadājumiem Austrumeiropā. Piemēram, pateicoties pievilcīgām pārvadājumu maksām un optimāliem pārvadājumu termiņiem.
Moldovas karte Moldovas karte

Jūsu ieguvumi LKW WALTER

  • Transporta risinājumi visā Eiropā - "one-stop-shop" (visi pirkumi vienā vietā)
  • Komunikācija visās Rietumeiropas un Austrumeiropas valodās, kā arī Tuvo Austrumu valodās
  • Vairāk nekā 60 gadu pārvadājumu pieredze Austrumeiropā

Mūsu 10 populārākie maršruti Moldovas tirgū

Galvenie kravu pārvadājumi Moldovā (imports/eksports) pilno kravu (FTL) jomā ir:
Bulgārija, Polija, Rumānija, Itālija, Nīderlande, Vācija, Austrija, Čehija, Grieķija, Turcija.
LKW WALTER organizē ikdienas reisus arī visās citās Eiropas valstīs!

Piedāvājumu par pārvadājumiem Moldovā saņemsiet šeit!

Jau šodien pieprasiet informējošu piedāvājumu par jūsu kravu pārvadājumiem no/uz Moldovu. Pilnīgi aizpildiet veidlapu un Jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar personīgo kontaktpersonu, kura ar Jums sazināsies četru stundu laikā (pirmd.-piektd. 8.00-17.00)
Klikšķiniet šeit, lai saņemtu informatīvu piedāvājumu!

LKW WALTER - jūsu transporta pakalpojumu uzņēmums kravu pārvadājumiem Moldovā > vairāk šeit:

Austrumeiropas karte Austrumeiropas karte

Kāda ir LKW WALTER pieredze Austrumeiropā?

Izlemiet sadarboties ar LKW WALTER un uzticieties Eiropas tirgus līderim pilno kravu pārvadājumos. Šajā jomā mums ir vairāk nekā 60 gadu pieredze loģistikā Austrumeiropā, kā arī atbilstīgas valodu zināšanas. Tas jums būs izdevīgi katrā transporta pasūtījuma posmā, sākot no rezervācijas līdz piegādei.
Mūsu darbinieki runā vairāk nekā 35 valodās Mūsu darbinieki runā vairāk nekā 35 valodās

Kādās valodās runā LKW WALTER?

LKW WALTER strādā 40 nācijas pārstāvoši darbinieki, kuri sapratīs jūsu vēlmes par izdevīgām pārvadājumu izmaksām, ātru kravas paņemšanu un optimāliem termiņiem vairāk nekā 35 valodās. Protams, mēs runājam arī valodās, kas ir nozīmīgas mērķa tirgos Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā, Centrālāzijā un Krievijā.
Centrālā dispozīcija Jūsu pilno kravu pārvadājumiem Centrālā dispozīcija Jūsu pilno kravu pārvadājumiem

Ko nozīmē "no vienām rokām"?

LKW WALTER uzņemas jūsu pilno kravu operatīvo vadību visās Eiropas valstīs, kā arī Krievijā, Centrālāzijā, Tuvajos Austrumos un Ziemeļāfrikā. Neatkarīgi no tā, kur atrodas jūsu uzņēmums. Mūsu kvalificētie darbinieki no visas Eiropas ir atbildīgi par jūsu pasūtījumiem, sākot no rezervācijas līdz piegādei, un apkalpos jūsu dzimtajā valodā.
Komandas apspriede Komandas apspriede

Kādas ir pārvadājumu izmaksas?

Mūsu optimālā cenas un kvalitātes attiecība ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc LKW WALTER ir lielākais transporta pakalpojumu uzņēmums Eiropas pilno kravu pārvadājumu jomā. Pateicoties apļa maršrutiem, inteliģentai koordinācijai un modernai plānošanas programmatūrai, mēs samazinām "tukšos" kilometrus un palielinām noslodzi.

Vai jums ir vēl kādi jautājumi?
Jums labprāt palīdzēs mūsu Moldovas speciālisti:

Vai Jums ir nepieciešama sīkāka vai vispārīga informācija, vai arī jums ir īpašas prasības? Vienkārši aizpildiet kontaktveidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar jūsu personīgo kontaktpersonu!
Mūsu Moldovas speciālisti labprāt sniegs visu informāciju!
Šeit ir pieejami citi jautājumi un atbildes par transporta pakalpojumu tematu:
Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)
^ - Top

Šajā vietnē tiek lietoti sīkfaili, lai jūs varētu izmantot visas tās iespējas. Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu saglabāšanai. Papildu informācija ir pieejama: Lietošanas noteikumi