Mūsu transporta menedžeri organizēs jūsu kravu iekraušanu un izkraušanu visās trijās valsts valodās - vienalga, vai tā būtu Berne, Cīrihe, Lozanna, Lugāno u.c.

Transporta pakalpojumu uzņēmums LKW WALTER - Jūsu pārvadātājs Eiropā - organizēs Jūsu (pilno) kravu pārvadājumus no visas Šveices uz visām Eiropas valstīm un atpakaļ. Protams, videi nekaitīgā veidā ar modernām kravas automašīnām ar minimālu kaitīgo vielu emisiju. Izvēlētos maršrutos mēs veicam arī kombinētos pārvadājumus.
Šveice, Wegweiser automaģistrāle Šveice, Wegweiser automaģistrāle

Jūsu ieguvumi LKW WALTER

  • Lielāka slodze (līdz 29 tonnām iekraušanas svara) kombinētajā transportā
  • Mēs runājam visās Eiropas valodās
  • Sadarbība ar autovadītājiem, kam ir ilggadēja pieredze Šveices pārvadājumos
  • Klusas kravas automašīnas bez kaitīgo vielu emisijas
  • Optimāli termiņi

Mūsu 10 populārākie maršruti Šveices tirgū

Galvenie kravu pārvadājumi Šveicē (imports/eksports) pilno kravu (FTL) jomā ir:
Vācija, Francija, Lielbritānija, Itālija, Austrija, Beļģija, Nīderlande, Zviedrija, Spānija, Polija.
LKW WALTER organizē ikdienas reisus arī visās citās Eiropas valstīs!

Piedāvājumu par pārvadājumiem Šveicē saņemsiet šeit!

Jau šodien pieprasiet informējošu piedāvājumu par jūsu kravu pārvadājumiem no/uz Šveici. Pilnīgi aizpildiet veidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar personīgo kontaktpersonu, kura ar jums sazināsies četru stundu laikā (pirmd.-piektd. 8.00-17.00).
Klikšķiniet šeit, lai saņemtu informatīvu piedāvājumu!

LKW WALTER - jūsu transporta pakalpojumu uzņēmums kravu pārvadājumiem Šveicē > vairāk šeit:

LKW WALTER treileris rūpnīcas teritorijā LKW WALTER treileris rūpnīcas teritorijā

Cik ātri ir pieejamas kravas automašīnas?

LKW WALTER pārvadā kravas katru dienu. Mēs izmantojam jaudīgu tīklu ar atlasītiem transporta partneriem visā Eiropā. Tā mēs garantējam ne tikai vienmēr pieejamas kravas automašīnas, bet arī optimālus reakcijas laikus un termiņus.
Treilera kraušana Rostokas terminālī Treilera kraušana Rostokas terminālī

Cik efektīvi ir kombinētie pārvadājumi?

Kravas automašīnu, dzelzceļa un/vai kuģu kombinācija ir ļoti efektīva un videi nekaitīga transporta forma. LKW WALTER to ir optimizējis augstākajā līmenī. Tostarp ar nemitīgām investīcijām modernā aprīkojumā. Mūsu rīcībā ir vairāk nekā 10 000 ar celtni kraujamas puspiekabes.
Autovadītāju apmācību programma Duisburgā (Vācija) Autovadītāju apmācību programma Duisburgā (Vācija)

LKW WALTER lielākai drošībai uz ceļiem?

Kā lielākajam transporta uzņēmumam mums ir ļoti svarīga drošība uz ceļiem. Tāpēc mēs esam izstrādājuši plašu programmu autovadītāju apmācībai un autovadītāju rokasgrāmatu. Turklāt mēs darbojamies Eiropas darba grupās, kurās tiek risināti jautājumi par labākiem darba apstākļiem kravas automašīnu vadītājiem un kravu drošības saskaņošanu Eiropā.
Filiāle Kufšteinā Filiāle Kufšteinā

Vai LKW WALTER ietilpst kocernā?

LKW WALTER ir Austrijas privātuzņēmums (100% ģimenes uzņēmums), kas ietilpst WALTER GROUP. Uzņēmums ir dibināts 1924. gadā un veiksmīgi darbojas jau vairākus gadu desmitus. Uzticieties visās jomās stabilam partnerim, kuram starptautiskās kredītreitinga aģentūras jau daudzus gadus piešķir augstāko kredītreitingu.

Vai jums ir vēl kādi jautājumi?
Jums labprāt palīdzēs mūsu Šveices speciālisti:

Vai Jums ir nepieciešama sīkāka vai vispārīga informācija, vai arī jums ir īpašas prasības? Vienkārši aizpildiet kontaktveidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar jūsu personīgo kontaktpersonu!
Mūsu Šveices speciālisti labprāt sniegs visu informāciju!
Šeit ir pieejami citi jautājumi un atbildes par transporta pakalpojumu tematu:
Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)
^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist