Mūsu transporta menedžeri zinoši organizēs jūsu kravu iekraušanu un izkraušanu no Dušanbe līdz Hudžandai.

Transporta pakalpojumu uzņēmums LKW WALTER - Jūsu pārvadātājs Eiropā - organizēs Jūsu (pilno) kravu pārvadājumus no visas Tadžikistānas uz visām Eiropas valstīm un atpakaļ. Mūsu transporta menedžeri garantē arī jūsu pasūtījumu efektīvu un drošu izpildi. Tostarp precīzu transporta uzraudzību ar GPS kontroli.
Tadžikistānas karte Tadžikistānas karte

Jūsu ieguvumi LKW WALTER

  • Jūsu transporta pakalpojumu uzņēmums gan pārvadājumiem valsts ietvaros, gan starptautiskiem pārvadājumiem
  • Jūsu transporta pakalpojumu uzņēmums kravu pārvadājumiem visā Eiropā
  • Konkurētspējīgas pārvadājuma maksas, pateicoties optimālai transporta loģistikai

Piedāvājumu par pārvadājumiem Tadžikistānā saņemsiet šeit!

Jau šodien pieprasiet informējošu piedāvājumu par Jūsu kravu pārvadājumiem no/uz Tadžikistānu. Pilnīgi aizpildiet veidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar personīgo kontaktpersonu, kura ar jums sazināsies četru stundu laikā (pirmd.-piektd. 8.00-17.00).
Klikšķiniet šeit, lai saņemtu informatīvu piedāvājumu!

LKW WALTER - jūsu transporta pakalpojumu uzņēmums kravu pārvadājumiem Tadžikistānā > vairāk šeit:

Austrumeiropas karte Austrumeiropas karte

Kāda ir LKW WALTER pieredze Austrumeiropā?

Izlemiet sadarboties ar LKW WALTER un uzticieties Eiropas tirgus līderim pilno kravu pārvadājumos. Šajā jomā mums ir vairāk nekā 60 gadu pieredze loģistikā Austrumeiropā, kā arī atbilstīgas valodu zināšanas. Tas jums būs izdevīgi katrā transporta pasūtījuma posmā, sākot no rezervācijas līdz piegādei.
Mūsu darbinieki pārstāv vairāk nekā 40 valstis Mūsu darbinieki pārstāv vairāk nekā 40 valstis

Kā LKW WALTER sarunājas ar saviem darījumu partneriem?

LKW WALTER lielu uzmanību velta plašai un kompetentai savu klientu konsultēšanai. Mēs sazināmies ar jums un jūsu darījumu partneriem jūsu valsts valodā. Tā kā pie mums strādā darbinieki no vairāk nekā 40 valstīm, mēs esam gatavi gūt panākumus visās nozīmīgajās valodās.
Autovadītāju apmācību programma Duisburgā (Vācija) Autovadītāju apmācību programma Duisburgā (Vācija)

LKW WALTER lielākai drošībai uz ceļiem?

Kā lielākajam transporta uzņēmumam mums ir ļoti svarīga drošība uz ceļiem. Tāpēc mēs esam izstrādājuši plašu programmu autovadītāju apmācībai un autovadītāju rokasgrāmatu. Turklāt mēs darbojamies Eiropas darba grupās, kurās tiek risināti jautājumi par labākiem darba apstākļiem kravas automašīnu vadītājiem un kravu drošības saskaņošanu Eiropā.
Augsto plauktu noliktava WALTER LAGER-BETRIEBE (Austrija, Vīnes Neidorfa) Augsto plauktu noliktava WALTER LAGER-BETRIEBE (Austrija, Vīnes Neidorfa)

Vai LKW WALTER piedāvā arī noliktavu platības?

Jā, Vīnes Neidorfā meitasuzņēmums WALTER LAGER-BETRIEBE piedāvā modernas augsto plauktu noliktavas. Ideāls partneris centrālās noliktavas un kopējo ārpakalpojumu risinājumiem. Individuāli pielāgojot jūsu vajadzībām, ir izveidota ideāla noliktavu koncepcija. Vairāk informācijas skatiet www.walter-lager-betriebe.com.

Vai jums ir vēl kādi jautājumi?
Jums labprāt palīdzēs mūsu Tadžikistānas speciālisti:

Vai Jums ir nepieciešama sīkāka vai vispārīga informācija, vai arī jums ir īpašas prasības? Vienkārši aizpildiet kontaktveidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar jūsu personīgo kontaktpersonu!
Mūsu Tadžikistānas speciālisti labprāt sniegs visu informāciju!
Šeit ir pieejami citi jautājumi un atbildes par transporta pakalpojumu tematu:
Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)
^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist