Mūsu transporta menedžeri organizēs jūsu kravu iekraušanu un izkraušanu Ašgabadā, Dasoguzā, Mari tikpat labi, kā jebkurā citā vietā.

Transporta pakalpojumu uzņēmums LKW WALTER - Jūsu pārvadātājs Eiropā - organizēs Jūsu (pilno) kravu pārvadājumus no visas Turkmenistānas uz visām Eiropas valstīm un atpakaļ. Jūs gūsiet labumu no konkurētspējīgām pārvadājumu maksām. Kā arī no precīzas transporta kontroles, pateicoties modernākajām telemātikas sistēmām.
Turkmenistānas karogs Turkmenistānas karogs

Jūsu ieguvumi LKW WALTER

  • Transporta risinājumi visā Eiropā – "one-stop-shop" (visi pirkumi vienā vietā)
  • Personīga apkalpošana Jūsu dzimtajā valodā
  • Tenta puspiekabju izmantošana

Mūsu 10 populārākie maršruti Turkmenistānas tirgū

Galvenie kravu pārvadājumi Turkmenistānā (imports/eksports) pilno kravu (FTL) jomā ir:
Austrija, Itālija, Vācija, Čehija, Polija, Ungārija, Rumānija, Nīderlande, Francija, Norvēģija.
LKW WALTER organizē ikdienas reisus arī visās citās Eiropas valstīs!

Piedāvājumu par pārvadājumiem Turkmenistānā saņemsiet šeit!

Jau šodien pieprasiet informējošu piedāvājumu par jūsu kravu pārvadājumiem no/uz Turkmenistānu. Pilnīgi aizpildiet veidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar personīgo kontaktpersonu, kura ar jums sazināsies četru stundu laikā (pirmd.-piektd. 8.00-17.00).
Klikšķiniet šeit, lai saņemtu informatīvu piedāvājumu!

LKW WALTER - jūsu transporta pakalpojumu uzņēmums kravu pārvadājumiem Turkmenistānā > vairāk šeit:

Transporta organizēšana LKW WALTER (biroja attēls) Transporta organizēšana LKW WALTER (biroja attēls)

Vai LKW WALTER klienti ir tikai lielie uzņēmumi?

LKW WALTER organizē pilno kravu pārvadājumus gan starptautiskiem koncerniem, gan maziem un vidējiem uzņēmumiem. Neatkarīgi no jūsu uzņēmuma lieluma un atrašanās vietas jūs gūsiet labumu no savu pārvadājumu izcilas organizācijas.
Centrālā dispozīcija Jūsu pilno kravu pārvadājumiem Centrālā dispozīcija Jūsu pilno kravu pārvadājumiem

Ko nozīmē "no vienām rokām"?

LKW WALTER uzņemas jūsu pilno kravu operatīvo vadību visās Eiropas valstīs, kā arī Krievijā, Centrālāzijā, Tuvajos Austrumos un Ziemeļāfrikā. Neatkarīgi no tā, kur atrodas jūsu uzņēmums. Mūsu kvalificētie darbinieki no visas Eiropas ir atbildīgi par jūsu pasūtījumiem, sākot no rezervācijas līdz piegādei, un apkalpos jūsu dzimtajā valodā.
LKW WALTER transporta partneris LKW WALTER transporta partneris

Kā LKW WALTER izvēlas savus transporta partnerus?

Katrs jaunais transporta partneris iziet rūpīgu atlases procedūru ar stingriem kritērijiem. Atbilstība šiem kritērijiem tiek regulāri kontrolēta arī sadarbības laikā. Turklāt mēs regulāri piedāvājam saviem partneriem papildapmācību iespējas.
Kravu autopārvadājumi Kravu autopārvadājumi

Kas ir LKW WALTER stiprās puses?

Ar LKW WALTER jūsu rīcībā ir partneris visiem Eiropas kravu pārvadājumiem, nodrošinot jums kvalitātes, drošības un vides aizsardzības augstākos standartus. Jūs gūstat labumu no inovatīviem transporta risinājumiem kombinētajā satiksmē un izbaudāt personisku un kompetentu apkalpošanu visās Eiropas valodās.

Vai jums ir vēl kādi jautājumi?
Jums labprāt palīdzēs mūsu Turkmenistānas speciālisti:

Vai Jums ir nepieciešama sīkāka vai vispārīga informācija, vai arī jums ir īpašas prasības? Vienkārši aizpildiet kontaktveidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar jūsu personīgo kontaktpersonu!
Mūsu Turkmenistānas speciālisti labprāt sniegs visu informāciju!
Šeit ir pieejami citi jautājumi un atbildes par transporta pakalpojumu tematu:
Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)
^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist