Mūsu transporta menedžeri organizēs jūsu kravu iekraušanu un izkraušanu Belfāstā, Londonderijā, Eniskillenā, Balikāslā un citās Ziemeļīrijas pilsētās.

Transporta pakalpojumu uzņēmums LKW WALTER - Jūsu pārvadātājs Eiropā - organizēs Jūsu (pilno) kravu pārvadājumus no visas Ziemeļīrijas uz visām Eiropas valstīm un atpakaļ. Jūs izbaudīsiet visas priekšrocības, ko var sagaidīt no kravu pārvadājumu tirgus līdera. Piemēram, konkurētspējīgas pārvadājumu maksas, pateicoties minimāliem kilometriem bez kravas.
Ziemeļīrijas karte Ziemeļīrijas karte

Jūsu ieguvumi LKW WALTER

  • Transporta kontrole ar GPS uzraudzības sistēmu
  • Ilgtermiņa līgumi ar svarīgākajiem prāmju līniju operatoriem
  • Mēs runājam visās sadarbības partneru valodās

Mūsu 10 populārākie maršruti Ziemeļīrijas tirgū

Galvenie kravu pārvadājumi Ziemeļīrijā (imports/eksports) pilno kravu (FTL) jomā ir:
Lielbritānija, Vācija, Itālija, Spānija, Alžīrija, Horvātija, Slovēnija, Nīderlande, Polija, Ungārija.
LKW WALTER organizē ikdienas reisus arī visās citās Eiropas valstīs!

Piedāvājumu par pārvadājumiem Ziemeļīrijā saņemsiet šeit!

Jau šodien pieprasiet informējošu piedāvājumu par jūsu kravu pārvadājumiem no/uz Ziemeļīriju. Pilnīgi aizpildiet veidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar personīgo kontaktpersonu, kura ar jums sazināsies četru stundu laikā (pirmd.-piektd. 8.00-17.00).
Klikšķiniet šeit, lai saņemtu informatīvu piedāvājumu!

LKW WALTER - jūsu transporta pakalpojumu uzņēmums kravu pārvadājumiem Ziemeļīrijā > vairāk šeit:

Transporta menedžeris komandas apspriedē Transporta menedžeris komandas apspriedē

Vai LKW WALTER ir cenu saraksts?

Katrs pārvadājums ir individuāls ar savām prasībām (aprīkojums, termiņš, daudzums, iekraušanas/izkraušanas laiki u.c.). Atkarībā no tirgus situācijas transporta izmaksas var ātri mainīties. Tāpēc LKW WALTER strādā bez fiksēta cenu saraksta. Mūsu transporta menedžeri vienmēr pūlas atrast risinājumu ar klientam labāko cenas un kvalitātes attiecību.
13,6 m tenta puspiekabe (treileris un puspiekabe bez bortiem) 13,6 m tenta puspiekabe (treileris un puspiekabe bez bortiem)

Kāds aprīkojums tiek izmantots LKW WALTER pārvadājumos?

Standartā tiek izmantotas 13,6 m tenta puspiekabes (treileri un puspiekabes bez bortiem). Ja nepieciešams, konkrētos maršrutos varam nodrošināt arī cita tipa kravas automašīnas (megatreileri, jumbo, autovilcienu, mazo furgonu u.c.). Kombinētajos pārvadājumos izmantojam arī ar celtni pārvietojamas puspiekabes, papildus ir pieejamas arī ar celtni pārvietojamas mega puspiekabes (iekšējais augstums: 3 m), kā arī speciālas puspiekabes ar muldu.
Eiropas savienojumi kombinētajā satiksmē Eiropas savienojumi kombinētajā satiksmē

Uz kurieni LKW WALTER veic pārvadājumus kombinētajā satiksmē?

LKW WALTER kombinēto pārvadājumu tīkls aptver Beniluksa valstis, Vāciju, Franciju, Grieķiju, Lielbritāniju/Īriju, Itāliju, Maroku, Tunisiju, Austriju, Poliju, Rumāniju, Krieviju, Šveici, Skandināviju, Slovākiju, Slovēniju, Horvātiju, Spāniju, Portugāli, Čehiju un Ungāriju.
Biznesa tikšanās LKW WALTER Biznesa tikšanās LKW WALTER

Cik elastīgi rīkojas LKW WALTER?

Saziņas ceļi LKW WALTER ir īsi. Visi lēmumi tiek pieņemti ātri un atbilstoši situācijai. LKW WALTER visas nodaļas - galveno klientu apkalpošana, pārdošanas vadība un transporta vadība - atrodas vienā birojā. Turklāt mēs katru dienu sazināmies ar saviem klientiem, autovadītājiem un iekraušanas/izkraušanas vietām.

Vai jums ir vēl kādi jautājumi?
Jums labprāt palīdzēs mūsu Ziemeļīrijas speciālisti:

Vai Jums ir nepieciešama sīkāka vai vispārīga informācija, vai arī jums ir īpašas prasības? Vienkārši aizpildiet kontaktveidlapu un jūs uzreiz saņemsiet datus saziņai ar jūsu personīgo kontaktpersonu!
Mūsu Ziemeļīrijas speciālisti labprāt sniegs visu informāciju!
Šeit ir pieejami citi jautājumi un atbildes par transporta pakalpojumu tematu:
Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)
^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist