We care for our ENVIRONMENT

Ilgtspējība un dabas aizsardzība ir pieskaitāmas pie aktuālajām top- tēmām, sabiedrībā, ekonomikā un, protams, arī transporta jomā. LKW WALTER uzņēmumā šīs tēmas ir ne tikai moderni saukļi, bet jau gadu desmitiem esošas vērtības.

LKW WALTER ir pieskaitāmi pie vadošajiem apkārtējai videi draudzīgākajiem transporta risinājumu sniedzējiem Eiropā- ar CO2- samazināšanu vairāk nekā 300.000 tonām gadā.

Zīmols "GREEN transport" nozīmē sekojošo

  • Aktīvi sadarboties ar transportuzņēmumiem, kuri var nodrošināt apkārtējai videi draudzīgo izplūdes gāžu emisijas normu (EURO 5/6)
  • Pastāvīgas investīcijas modernākajā kombinētās satiksmes transporta aprīkojumā
  • Kopš 1984. gada mūsu kombinētās satiksmes tīkla "dzelzceļš/ autoceļš" nepārtraukta paplašināšanās
  • Vēl vairāk tiek izmantota apkārtējai videi draudzīgā alternatīva "īsie- jūras pārvadājumi"
  • Optimizēt transporta kustības plānu- tālāka tukšgaitas kilometru samazināšana (nepārtraukta maršruta- filozofija)
  • "Saistības" autopārvadājumu pārcelšanai no sauszemes pārvadājumiem uz sliežu un ūdenstransporta pārvadājumiem kombinētās satiksmes ietvaros

CO2 samazinājuma pārbaude

Jau tūlīt saviem pilno kravu autopārvadājumiem varat pārbaudīt, vai pārvadājuma veikšanai var izmantot LKW WALTER kombinēto satiksmi un tādējādi samazināt CO2 piesārņojumu uz vidi!

Sīkāka informācija:

^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist