Rating Certificate | D&B

Dun & Bradstreet - pasaulē lielākais B2B ekonomikas informācijas sniedzējs - piešķir LKW WALTER vislabāko reitingu (uzticamībasa indekss 5A1).

Uzticamības sertifikāts | Creditreform

Kredītreitingu aģentūra Creditreform novērtē LKW WALTER kā izcili uzticamu uzņēmumu (uzticamības indekss 100).

ISO 9001 | LRQA

Procesu sagatavošanai, vadībai un nepārtrauktai uzlabošanai atbilstoši kvalitātes vadības sistēmas ISO 9001 starptautiskajiem standartiem, lai palielinātu klientu apmierinātību.

ISO 14001 | LRQA

LKW WALTER mērķis ir visas uzņēmuma darbības organizēt tā, lai pēc iespējas mazāk noslogotu vidi. Šim nolūkam ir ieviesta sertificēta vides vadības sistēma saskaņā ar ISO 14001:2004.

SQAS Attestation | CEFIC

"Safety and Quality Assessment for Sustainability" mērķis ir novērtēt kvalitāti, drošību un nekaitīgumu videi loģistikas pakalpojumu uzņēmumos.

HACCP | LRQA

LKW WALTER ir izstrādāta sertificēta HACCP koncepcija (Bīstamību analīze un kritisko kontroles punktu metode) pārtikai un patērētājiem, lai nodrošinātu sanitārās prasības pārtikas drošību transportēšanas laikā.

Uzņēmuma sociālā atbildība un ilgtspēja | EcoVadis

EcoVadis ir starptautiska platforma uzņēmumiem, kuri ir aktīvi sociālās atbildības (CSR) un ilgtspējas jomā. Tā novēro un vērtē savu biedru veikumu. LKW WALTER ir apbalvots ar "Gold Recognition Level" balvu.

Responsible Care Certificate | ECTA

Ķīmiskās rūpniecības vispasaules brīvprātīga iniciatīva ar mērķi uzlabot veselības, drošības un vides situāciju, veicot stingras pašpārbaudes.

Business Superbrand Austria

Superbrands vairāk nekā 20 gadus vērtē labākos zīmolus vairāk nekā 80 valstīs visā pasaulē. Zīmola izvēles kritēriji ir popularitāte, imidžs, zīmola uzbūve un novatorisms.

Elektrība no hidroelektrostacijām | Wien Energie

Mūsdienās ūdens ir svarīgākais atjaunojamās enerģijas avots. WALTER GROUP 100% apmērā iegūst elektrību no hidroelektrostacijām, šādi atbalstot ilgtspējīgu enerģijas ieguvi.

Sīkāka informācija:

^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist