Ekspeditors LKW WALTER ir starptautiska transporta organizācija ar specializāciju pilno kravu pārvadājumos pa autoceļiem un kombinētajos pārvadājumos.

Labs iemesls izvēlēties LKW WALTER

  • Kopā ar mums Jums būs pieejami transporta pakalpojumi pārvadājumiem visā Eiropā, kā arī no/uz Krieviju, Centrālāziju, Tuvajiem Austrumiem un Ziemeļāfriku.
  • Mēs piedāvājam Jums personiskas un kompetentas konsultācijas visās Eiropas valodās par pārvadājumiem un loģistiku augstākajā līmenī.
  • Pateicoties inteliģentai transporta plānošanas programmatūrai un telemātikas sistēmām, varam piedāvāt efektīvus un ekoloģiskus pārvadājumus.

Vai vēlaties uzzināt vairāk?

Tad izvēlieties vienu no abām turpmāk minētajām jomām un uzziniet vairāk par starptautiskā ekspeditora LKW WALTER sniegtajiem pakalpojumiem:

Pasūtītājiem

Gūstiet labumu no sadarbības ar LKW WALTER, un uzziniet vairāk par ātru Jūsu kravu pārņemšanu visā Eiropā!


Es vēlos atrast transportu kravai


Pieprasījums

Pārvadājumu partneriem

Kļūstiet par daļu no efektīvā tīkla, kurā darbojas atlasīti transporta partneri un ko ir izveidojis plaši pazīstamais ekspeditors LKW WALTER!Es vēlos pārvadāt LKW WALTER vārdā


Reģistrācija
^ - Top

Šajā vietnē tiek lietoti sīkfaili, lai jūs varētu izmantot visas tās iespējas. Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu saglabāšanai. Papildu informācija ir pieejama: Lietošanas noteikumi