Vai Jūs meklējat kravu?

Eiropā, Krievijā, Centrālāzijā, Tuvajos Austrumos vai Ziemeļāfrikā – mums vienmēr ir kravas! Gūstiet labumu no mūsu pilno kravu piedāvājuma visā teritorijā.


LOADS TODAY Jums katru dienu tiek piedāvātas kravas (pilnās kravas) Eiropā optimālai Jūsu transporta pilnai noslodzei. Bez maksas apskatiet mūsu aktuālos kravu piedāvājumus un ērti saņemiet informāciju par Jums vajadzīgajiem maršrutiem pa e-pastu (abonements).

Mūsu kravu biržas priekšrocības kopsavilkumā:

Kravu birža LOADS TODAY Kravu birža LOADS TODAY
  • BEZMAKSAS piekļuve lielākajam kravu piedāvājumam Eiropā
  • Kravu piedāvājumi katru dienu pa e-pastu
  • Tiešsaistes konts - Jūsu rēķini vienmēr apskatāmi
  • Jūsu sniegto transporta pakalpojumu ātra un droša samaksa
  • Mēs runājam ar Jums un Jūsu vadītājiem Jūsu valsts valodā

Izmantojiet arī LOADS TODAY - transporta uzņēmumu platformu visā Eiropā!

Reģistrējieties tūlīt - bez maksas un saistībām - un optimizējiet savu transportlīdzekļu noslodzi (Jūs uzreiz saņemsiet informāciju un paroli)!


Nav nepieciešams uzstādīt speciālu programmatūru. LKW WALTER kravu birža internetā Jums ir pieejama visu diennakti!


Bieži uzdotie jautājumi par kravu biržu LOADS TODAY

Eiropas lielākais nokomplektētu kravu piedāvājums Eiropas lielākais nokomplektētu kravu piedāvājums

Kā man atrast piemērotu kravu?

Jūs patstāvīgi varat meklēt kravas visā Eiropā (piemēram, Austrijā, Čehijā, Spānijā, Ungārijā, Itālijā, Igaunijā, Somijā), Krievijā, Centrālāzijā, Ziemeļāfrikā un Tuvajos Austrumos. Izvēlieties piemērotu kravu savām kravas automašīnām un piesakieties tieši internetā.


Transporta pasūtījumus Jūs saņemsiet internetā no kravu biržas. Par visām pārvadātajām kravām Jums, protams, ir pieejams pārskats un rēķini.

Aktuālas iekraušanas no visas Eiropas Aktuālas iekraušanas no visas Eiropas

Kā man optimizēt savu brīvo kravas kapacitāti?

Papildus transporta biržā piedāvātajām kravām pie mums varat arī reģistrēt savas tukšās kravas automašīnas visā Eiropā. Nav svarīgi, kur tieši atrodas Jūsu pieejamais brīvais transports - Norvēģijā, Horvātijā, Marokā vai citur. Tā ir priekšrocība sadarbībai ar tādu starptautisku transporta pakalpojumu uzņēmumu kā LKW WALTER!

Pieteikt tukšas kravas automašīnas
LOADS TODAY aplikācija LOADS TODAY aplikācija

Vai kravu es varu meklēt arī mobilajā tālrunī?

LOADS TODAY - lielākā pilno kravu (FTL) birža Eiropā - ir pieejama arī kā bezmaksas aplikācija. Tādējādi arī mobilajā tālrunī varat piekļūt jaunākajām kravām visu diennakti!

LOADS TODAY aplikācija
Transporta menedžeris Mūsu darbinieki runā vairāk nekā 35 valodās

Kādas funkcijas ir Jūsu transporta menedžeriem?

Mūsu vislabāk apmācītie transporta menedžeri organizē kravu pārvadājumus visā Eiropā, kā rezultātā mēs varam optimāli noslogot arī Jūsu transportu. Mēs pārbaudām visus kravu piedāvājumus Jūsu transportlīdzekļiem un rūpīgi plānojam katru pārvadājumu.

Vienalga, vai Jūs meklējat kravu Vācijā, Francijā, Beļģijā, Dānijā vai citur austrumos, piemēram, Polijā, Rumānijā, Bulgārijā vai Krievijā. Mūsu transporta biržā Jūs vienmēr atradīsiet piemērotu kravu savam transportlīdzeklim. Gūstiet labumu kā kravas pārvadātājs no sadarbības ar mums kā ar loģistikas profesionāli!

Sīkāka informācija:

^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist