Augsta kvalitāte, sniedzot mūsu pakalpojumus, ir priekšnoteikums ilgtspējīgai darbībai pārvadājumu tirgū. Jūsu un jo īpaši jūsu autovadītāju ziņā ir tas, kāds iespaids mūsu klientiem radīsies par mūsu uzņēmumu un mūsu pakalpojumu kvalitāti. Tādēļ būtiska nozīme ir labi apmācītiem, informētiem un motivētiem autovadītājiem.

Spriegošanassiksnu lietošana

Pietiekams kravas nostiprināšanas līdzekļu (spriegošanas siksnu, malu aizsargu, pretslīdes paklāju) skaits un to nevainojams stāvoklis ir kravas efektīvas nostiprināšanas pamatnosacījums.

Šajā filmiņā uzzināsiet, kas ir jāievēro, izmantojot kravas nostiprināšanas līdzekļus.

Spriegošanassiksnu lietošana play
True
http://www.lkw-walter.lv/-/m/images/lkw/transportunternehmer/lkw-walter-video-spanngurte.jpg

Izvairīšanās no zādzības

Obligāti jāievēro transporta pasūtījumā vai piekabes pārvietošanas pasūtījumā noteiktie braukšanas maršruti! Ja braukšanas maršruts nav norādīts, Jūs esat atbildīgs/-a par droša maršruta izvēli.

  • Izmantojiet tiešus braukšanas maršrutus pa galvenajiem satiksmes ceļiem.
  • Izmantojiet tikai drošas un apsargātas autostāvvietas!
  • Nekādā gadījumā neapstājaties autostāvvietās, atpūtas vietās utt., kas pazīstamas kā bīstamas (karstie punkti/Hot Spots).
  • Atbilstoši jāplāno braukšanas maršruts un atpūtas laiki!
Izvairīšanās no zādzības play
True
http://www.lkw-walter.lv/-/m/images/lkw/transportunternehmer/lkw-walter-video-sicherheit-diebstahl.jpg

Personiskais aizsargaprīkojums

Tikpat svarīga mums ir arī Jūsu drošība! Gan mūsu, gan arī Eiropas transporta nozares mērķis ir, lai Jūs kā profesionāls autovadītājs vienmēr veiktu savu darbu bez nelaimes gadījumiem. Mēs vēlamies to veicināt ar pareiziem drošības pasākumiem un preventīvu aizsardzību, pateicoties Jūsu „Personiskajam aizsargaprīkojumam". Šajā video klipā mēs esam apkopojuši noteikumus, kā pareizi lietot „Personisko aizsargaprīkojumu".
 

Reģistrēties un kļūt par partneri tūlīt!

Weitere Video-Clips sind nur für Partner zugänglich.
Reģistrējieties jau šodien un gūstiet labumu no daudzajām priekšrocībām, ko sniedz sadarbība!


Reģistrēties tagad! Login
^ - Top

Šī internetvietne lieto sīkfailus, lai Jums nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi. Ar klikšķi uz "Piekrist" Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai. Ja konkrētus sīkfailus vēlaties izslēgt, klikšķiniet šeit. Papildu informāciju par mūsu rīcību ar Jūsu datiem skatiet mūsu sadaļās Lietošanas noteikumi un Norādījumi par datu aizsardzību.

Piekrist